Як відрізнити норкову шубу від підробки. підробка норкової шуби.

Хутряні вироби знаходяться поза модою і поза часом. Однак ви ризикуєте бути обдуреними, набуваючи шубу . Адже дорогі хутра все частіше і частіше підробляють. Особливо це стосується норки.
Інструкція
1
Для того щоб придбати справжню норкову шубу , звертайтеся тільки в магазини, які встигли зарекомендувати себе з позитивного боку і не перший рік торгуючим даним товаром на ринку. Тільки тут ви зможете купити якісне хутряний виріб і отримати професійні рекомендації по догляду за ним.
2
Однак навіть якщо ви купуєте шубу в елітному магазині, ретельно її розгляньте. Недобросовісні виробники замість норки дуже часто продають фарбованого кролика або бабака. Можна на дотик відрізнити хутро норки. Проведіть по виробу рукою. Ворсинки справжньої норки дуже пружні, після механічного впливу на них, вони прагнуть моментально прийняти колишню форму. Хутро порівняно жорсткий, але не колючий. У нього прекрасно помітний дуже рівний, щільний підшерсток. Над ним можна розгледіти рівної довжини голчастий остевой волосся. У хутра кролика і бабака остевиє волоски різного розміру, а сам хутро занадто м'який.
3
Багато виробників піддавати норковий хутро "перукарським" процедурам. Ость можуть щипати або стригти. Це роблять для того, щоб зовсім видалити ость або ж просто вирівняти її по довжині з подпушью. Термін шкарпетки шубки безпосередньо залежить від стану ості. Проведіть рукою по виробу в напрямку проти шерсті. Якщо остевиє волоски були просто состріжени, то ви будете відчувати легке поколювання.
4
Щоб точно відрізнити від фарбованої підробки справжнє хутро норки, вивчіть його з вивороту. Зверніть увагу на шкіру. Вона за кольором повинна бути білою або кремовою. Не повинні бути помітні сліди фарби. Запам'ятайте, шкурка справжньої норки повинна бути завжди блискучою. Якщо вона не пофарбована, то на ній ви можете виявити досить рідкісні поодинокі волоски білого кольору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mynrqugDeSY
Корисна порада
Будьте дуже уважними при купівлі норковій шуби, і тоді ви зможете уникнути розчарування, а придбана річ буде впродовж тривалого періоду часу вас радувати.