Як створити образ диска Daemon Tools Lite. Як змонтувати образ Демон Тулз.

Якщо вам потрібно створити образ диска, і ви не знаєте, якою програмою найкраще скористатися, вам підійде додаток Daemon Tools. Програма володіє мінімальним і найнеобхіднішим набором інструментів для роботи з віртуальними диска ми. Для тих, кому потрібна зручна і зрозуміла програма без надмірностей, Daemon Tools буде відмінним вибором.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма Daemon Tools Lite;
  • - програма Daemon Tools Pro;
  • - диск.
Інструкція
1
Серед усіх версій Daemon Tools повністю безкоштовною і ліцензійної є Daemon Tools Lite. Вона відмінно підходить для роботи з усіма форматами віртуальних дисків. Але безпосередньо за допомогою цієї програми створювати віртуальні образ и неможливо. Це можна зробити за допомогою Daemon Tools Pro. Але якщо ви створюєте віртуальні образ и DVD не дуже часто і вам немає сенсу платити за Daemon Tools Pro або немає часу і бажання шукати в інтернеті різні версії цієї програми, можете вчинити по-іншому.
2
Скачайте з інтернету спочатку програму Daemon Tools Pro. Качати потрібно ліцензійну тривіальну версію з обмеженим терміном використання. Встановіть цей додаток на свій комп'ютер. Після його установки перезавантажте комп'ютер. Запустіть програму. Після першого запуску зачекайте, поки Daemon Tools Pro створить віртуальні оптичні приводи. Після завершення цього процесу ви опинитеся в основному меню програми.
3
Вставте диск, з якого ви хочете створити віртуальний образ , в оптичний привід комп'ютера. В основному меню програми виберіть «Файл», далі - пункт «Створити новий образ ». В наступному вікні виберіть «Старт». Розпочнеться процес створення образ а диска. Таким способом створіть образ и с потрібних вам дисків.
4
Звичайно, за допомогою Tools Pro можна і монтувати образ и. Але так як версія тривіальна, то після декількох днів роботи користуватися програмою стане неможливо. Після цього, відповідно, видаляєте програму. Тепер завантажуєте Daemon Tools Lite. Встановлюєте. В процесі установки з'явиться вікно, де належить вибрати оплачену або безкоштовну ліцензію. Відзначте пункт «Безкоштовна ліцензія». По завершенню установки перезавантажте комп'ютер. Тепер ви зможете користуватися всіма створеними вами раніше образ ами. Навіть записувати їх на диски. Термін дії безкоштовної ліцензії програми Daemon Tools Lite необмежений.