Як зняти зашиту з флешки.

З вами, напевно, бували такі ситуації, коли хочеться записати на флешку яку-небудь інформацію або скинути на неї, наприклад, фотографії або відео, але система видає попередження: «Пристрій захищений від запису». У цьому випадку нічого на флешку записати не можна, навіть якщо вона буде абсолютно порожній. Хтось, може бути, поспішить замінити її на іншу. Але не варто цього робити.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - USB носій;
  • - програма AlcorMP.
Інструкція
1
Спочатку уважно розгляньте свій пристрій. На деяких флешках є невеликий перемикач-замок, зсунувши який, ви можете поставити заборону на функцію запису на носій будь-яких файлів. Повернувши перемикач у вихідне положення, ви можете знову користуватися своєю флешкою. Також варто уважно оглядати подібні пристрої при покупці, щоб у подальшому не випробовувати подібних ситуацій.
2
Складніше йде справа, якщо ніякого замка на флешці немає, а ось захист від запису якимось чином включилася. Але і в цьому випадку є вихід. Тільки інформація з USB-носія буде втрачена, так як він буде відформатований за допомогою спеціальної програми. Скачайте і встановіть на свій комп'ютер безкоштовну програму AlcorMP. Можете знайти на сайті допомогою flashboot.ru.
3
Запустіть програму, відключивши від комп'ютера перед цим все флешки . Щоб запустити утиліту, двічі клацніть по ярлику на робочому столі комп'ютера. Після запуску AlcorMP підключіть несправну флешку до комп'ютера. Якщо система повідомить вам, що необхідні налаштування виконані успішно і пристрій може бути вилучено, то підіть даної рекомендації. Потім знову запустіть програму AlcorMP.
4
Потім у вікні клікніть опцію Setup. У вкладках програми, які відкрилися, ви можете встановити необхідні вам налаштування для флешки . Але робити це зовсім необов'язково. Просто поставте прапорець у вікні з назвою вашого носія. Якщо його в списку немає, то клікніть просто «Ok». Форматування запущено. Через кілька хвилин у вас буде пристрій, готове до роботи. Надалі можете використовувати дану програму в разі виникнення подібних ситуацій, тому не видаляйте AlcorMP. Створіть окрему папку, в яку будуть копіюватися подібні утиліти.