Як пов'язати хомут. в'язання комір хомут.

Комір-хомут завжди в моді. Це і відмінний шарф, і елегантний аксесуар. А в'язати його простіше, ніж інші коміри.
Вам знадобиться
  • - кругові спиці
  • - нитки
Інструкція
1
Якщо ви хочете прикрасити пов'язаний вами светр коміром хомут, немає нічого простіше. Наберіть петлі горловини на кругові спиці (форма вирізу горловини не має значення). В'яжіть по колу гумкою, або лицьовій гладдю, або основним малюнком вашого виробу. Розмір хомута залежить від вашого бажання, але не менше, ніж висота вашої шиї, помножена на 2. Якщо ви в'яжете малюнком, то лицьова сторона хомута буде з вивороту. В процесі в'язки, щоб відрегулювати довжину хомута, виріб можна приміряти. На потрібній довжині закрийте петлі.
2
Якщо ви вирішили зробити хомут окремим елементом одягу, в'яжіть так. Наберіть на спиці кількість петель, потрібне для отримання бажаної ширини хомута. З'єднайте в'язання в коло. В'яжіть гумкою, хусткової в'язкою або виберіть візерунок для вашого виробу. Висота хомута залежить повністю від вашого бажання.
Любителі моднічать і бути завжди в центрі уваги будуть дуже раді, дізнавшись, є такий чудовий теплий і м'який комір хомут. Їм можна прикрасити будь светр і кофту. Завдяки зручній шкарпетці він щоразу можна представляти себе в новому оригінальному образі і бути як і раніше на піку моди. Зв'язати комір хомут не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • Пряжа 32/2, спиці №5, ножиці.
Інструкція
1
Складіть пряжу в 2-3 рази, щоб комір хомут вийшов м'яким і теплим, а також міг ідеально сидіти на комір е у його володаря .
2
Використовуйте допоміжну паперову нитку для набору перших 55 петель. Має вийти 45-50 см.
3
Почніть в'язати комір хомут 4-6 рядів, використовуючи лицьові петлі, і обірвемо нитка.
4
Пров'яжіть один ряд лицьовими петлями.
5
Виконуйте подальшу в'язку до досягнення довжини 60 см англійської в'язкою.
6
Закріпіть вийшло полотно лицьовими петлями з паперової нитки.
7
Проутюжьте кінці лицьових петель і отплетіте паперові нитки з двох кінців.
8
Сшейте що з'явилися петлі способом «петля в петлю».
9
Пришийте комір хомут до горловини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qXJ4mt3-xHw
Зверніть увагу
утюжьте тільки кінчики лицьових петель, інакше виріб може зіпсуватися. Особливу увагу зверніть на паперову нитка, яка задіяна в роботі, отплетать варто з особливою обережністю, щоб не розплести воріт хомут.
Корисна порада
Використовуйте пухнасту пряжу для отримання більш м'якого коміра.