Як відключити бічну панель.

Бічна панель на моніторі комп'ютера може виявитися гарним помічником в отриманні необхідної інформації. На ній розташовуються міні-додатки, такі як «Погода», «Курси валют», «Годинник», «Показ слайдів» та інші. Помістивши, наприклад, міні-додаток «Погода» на бічну панель і налаштувавши її на свій регіон, ви будете завжди в курсі, яка погода очікується сьогодні, а також на найближчі дні. Те ж саме стосується курсу валют та іншої інформації.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - бічна панель.
Інструкція
1
Бічну панель можна налаштувати поверх всіх вікон, видалити або додати міні-додатки, вибрати формат годин і так далі. Коли ж у бічній панелі немає необхідності або вона заважає працювати з документами, то її легко відключити.
2
Щоб відключити бічну панель , клікніть по ній правою кнопкою миші. У вікні, виберіть пункт «Закрити бічну панель ». Вона зникне з робочого столу. При цьому ті міні-додатки, які ви помістили на робочий стіл, як і раніше будуть відображатися. Бічну панель також легко знову відкрити, клікнувши правою кнопкою миші по її значку на панелі завдань в області повідомлень, яка розташовується в правому нижньому кутку.
3
Якщо бічна панель вам не потрібна, то з неї можна вийти, закривши тим самим всі міні-додатки і видаливши значок бічній панелі з області сповіщень на панелі завдань. Для цього в області повідомлень правою кнопкою миші клікніть по значку бічній панелі. У вікні, виберіть пункт «Вихід». Бічна панель буде закрита, а разом з нею і всі додатки, які були встановлені вами на робочому столі.
4
У випадку, якщо потрібно буде назад повернути бічну панель на робочому столі комп'ютера, зайдіть в меню «Пуск» і «Усі програми». Далі знайдіть пункт «Бічна панель » або Windows Sidebar. Одним натисканням мишки запустіть цю програму. Тепер відкрийте робочий стіл і перевірте наявність утиліти. Також варто відзначити, що дана програма відновлює свою роботу при перезавантаженні комп'ютера, тому можете просто перезавантажити ПК, і все стане на свої місця.
5
В цілому можна сказати, що відключити бічну панель на комп'ютері не складно, також як і включити, головне всі дії виконувати по порядку. Після декількох разів у вас не виникне подібних труднощів при роботі з персональним комп'ютером або ноутбуком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5QTUVfdlTNg