Як перевести куби в метри. переклад з куба в метри квадратні.

Кубами в побуті зазвичай називають об'єм приміщення, виражений в кубометрах (кубічних метрах). Метрами, як правило, називають площа квартири або будинку, представлену в метрах квадратних. Іноді подібним чином вимірюють і габарити великої меблів, а також побутової техніки. Щоб правильно розрахувати, яку площу займають громіздка річ, необхідно куби перевести в метри квадратні.
Вам знадобиться
  • калькулятор.
Інструкція
1
Щоб перевести куби в метри квадратні, розділіть обсяг квартири або кімнати на висоту стель. При цьому обсяг житла повинен бути виражений в кубічних метрах (м?), А висота стель - в метрах. Наприклад, обсяг квартири становить 200 м ?, а висота стель - 2,5 метра. Тоді її площа буде: 200/2,5 = 80 метрів (квадратних).
2
Якщо висота стель в окремих приміщеннях не збігається (що нерідко зустрічається в сільських будинках і котеджах), для перекладу кубів на метри визначте площу кожної кімнати окремо і складіть отримані значення. Наприклад, котедж складається з двох поверхів. Обсяг всіх кімнат першого поверху - 300 м? при висоті 2,5 м, а кімнати другого поверху мають висоту 2 метри і обсяг - 200 кубів. У такому випадку загальна площа складе: 300/2,5 + 200/2 = 120 + 100 = 220 квадратних метрів.
3
Щоб визначити, скільки квадратних метрів займають, наприклад, холодильник, так само як і в першому випадку, розділіть його обсяг на висоту. Однак при цьому врахуйте, що в прайсах, як правило, вказується внутрішній об'єм холодильника (пральної машини). Тому кількість займаних побутовою технікою метрів на практиці виявиться більше. Крім того, робочий об'єм побутової техніки зазвичай вказується в літрах або кубічних дециметрах, які необхідно перевести в кубічні метри.
4
Для перекладу в куби (кубічні метри) обсягу, заданого в літрах або в кубічних дециметрах, розділіть кількість літрів (дециметрів кубічних) на 1000. Так, наприклад , в 200-літровій бочці уміщається 200/1000 = 0,2 куба води. Щоб перевести в кубо метри кубічні санти метри, розділіть кількість кубічних сантиметрів на 1 млн.
5
Якщо необхідно перевести з кубів в метри кубатуру приміщень з похилими стелями (горищні приміщення, тераси), в якості висоти використовуйте середню висоту кімнати. Для розрахунку середнього значення складіть висоту стелі у високої стіни і у низькою, а потім розділіть отриману суму навпіл.
6
Щоб перевести в метри обсяг якого-небудь будматеріалу, наприклад, дощок, попередньо уточніть, в які метри необхідно перевести - в квадратні або погонні. Для перекладу кубів дощок в метри квадратні розділіть кількість кубів на товщину дощок, виражену в метрах. При перекладі кубометрів дощок в метри погонні розділіть обсяг дощок в кубах на товщину і ширину дошки, виміряні в метрах.