Як накачати м'язи на турніку і брусах.

Багато спортсменів часто помиляються, кажучи, що накачатися можна тільки в спортзалі. Такі снаряди, як бруси і турнік - чудово підійдуть не тільки початківцям, але й завзятим культуриста. При тренуваннях на них розвиваються багато груп м'язів.
Інструкція
1
Якщо потрібно розробити трицепс на брусах слід: - Встати у вихідне положеніе.- З максимального верхнього положення, повільно опуститися в максимальне ніжнее.- При випрямленні рук напружити тріцепси.Ето вправу робити по максимальному кількістю разів, в 4 підходи.
2
Для грудних м'язів потрібно: - Встати в максимально верхнє положеніе.- При максимальному нижньому положенні нагнути тулуб паралельно брусьям.- Повернутися у вихідне положеніе.Повторять за максимальною кількістю разів, в чотири підходи.
3
Щоб накачати прес слід: - Сісти на брусья.- Ногами впертися в протилежний брус.- Випрямитися паралельно ногам і повернутися у вихідне положеніе.Ето заняття робити в 4 підходи максимально кількість разів.
4
Турнік розвиває велику кількість груп м'язів, залежно від хвата.Для того щоб накачати грудні м'язи і м'язи рук, потрібно: - Взятися хватом в два рази більшому , ніж ширина плеч.- Підтягтися максимально кількість раз.- Повторювати в чотири подхода.Для розвитку внутрішніх м'язів грудей слід взятися вузьким хватом.
5
Щоб накачати біцепси потрібно робити вправу внутрішнім або «жіночим» хватом. Руки знаходяться на ширині плечей.
6
Якщо є бажання навчитися робити «вихід сили», потрібно: - Взятися за снаряд звичайним хватом на ширині плеч.- Підтягтися якомога више.- На самому піку, спробувати закинути лікоть вверх.- Після того як рука впевнено закріпилася , закинути другу руку.Можно закидати відразу дві руки, цьому вчаться після практики з вищезазначеним методом.
7
Щоб навчитися робити «підйом з переворотом», слід: - Підтягтися до подбородка.- Підняти ноги вертикально вверх.- Підтягти їх так, щоб пояс був на рівні турніка.- Закинути ноги за турнік і зробити переворот.
Корисна порада
Перед тим як приступити до брусів, потрібно визначити їх ширину. Якщо вона більша або навпаки маленька - заняття будуть не правильні. Ширина брусів повинна бути рівна довжині руки від ліктя до зап'ястя.
Підтягування на турніку - це одне з найпоширеніших фізичних вправ. Ще б пак, адже турнік - це найпростіший і найдоступніший тренажер. Будинки достатньо однієї поперечини, укріпленої в дверному отворі - і турнік готовий. Підтягування на турніку значно зміцнюють м'язи рук і не только.Чтоби отримати красиві і рельєфні м'язи потрібно довго тренуватися. Тим більше, що в особливо запущених випадках може пройти не один місяць, перш ніж людина навчиться робити хоча б 5-7 підтягувань. Тут потрібно робити ставку на довгострокову перспективу.
Інструкція
1
Ось чому слід приділяти особливу увагу, займаючись на турніку: Вам потрібен надійний хват. Кисті повинні охоплювати поперечину щільно. Великий палець, незалежно від хвата, повинен бути внизу; Правильне дихання: при підйомі видихайте повітря, при опусканні - вдихайте.Плавность підтягувань. Ривків уникайте, тягніть себе вгору плавно.Контроль спуску.
2
Підтягування не тільки зміцнюють м'язи рук, вони ще й сприяють виправленню постави, поряд з плаванням. Ці види фізичної активності, здатні принести користь хребту, є й самими доступними.
3
Є ще одна вправа, яке пов'язане з турніком і може слугувати альтернативою підтягування. Це вис на турніку з одночасним обертанням навколо осі проти годинникової стрілки і по ній, дуже гарне і проста вправа, що допомагає зняти напругу в хребті. Адже хребет наш розпрямляється щоночі, поки ми спимо, а також у висячому положенні. Хоча, звичайно, неможливо висіти на турніку годинами, але можна робити це регулярно. Як результат - у вас буде пряма спина і гарна постава.
Корисна порада
Виконувати вправи на турніку краще, комбінуючи їх. Слід починати з декількох підтягувань, які доповнюються хвилинним вісом на турніку. З часом кількість підтягувань можна і потрібно збільшувати. Через деякий час ви помітите результат - ваші м'язи будуть більш сильними і рельєфними, а постава більш підтягнутою.