Як зайти в кеш.

Файли переглянутих сторінок браузер записує в кеш-пам'ять і зберігає їх там певний час, щоб потім, коли ви повернетеся на дану сторінку, не витрачати час і ресурси на нове завантаження. Якщо у вас виникла необхідність переглянути вміст кеш, це можна зробити двома способами - знайти безпосередньо саму папку c файлами на комп'ютері (в директорії Documents and Settings) або виконати ряд нехитрих маніпуляцій в працюючому браузері.
Вам знадобиться
  • комп'ютер
Інструкція
1
Увімкніть на своєму комп'ютері відображення прихованих папок і файлів. Для цього відкрийте будь-яку папку Windows і виберіть у меню «Сервис» пункт «Властивості папки». У вікні, виберіть вкладку «Вид», у списку поставте маркер в рядку «Показувати приховані файли і папки» та натисніть на кнопку «Застосувати до всіх папок».
2
Знайдіть директорію, в якій зберігає дані кеш ваш браузер: • Internet Explorer C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Local Settings \ Temporary Internet Files • Google Chrome C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Local Settings \ Application Data \ Google \ Chrome \ User Data \ Default \ Cache • Mozilla Firefox C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Local Settings \ Application Data \ Mozilla \ Firefox \ Profiles \ kbthds8h.default \ Cache • Opera C : \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Local Settings \ Application Data \ Opera \ Opera \ cacheФайли, збережені в кеш, у вашому розпорядженні.
3
Запустіть браузер Mozilla Firefox. Щоб переглянути вміст кеш-пам'яті, наберіть в адресному рядку браузера команду "about: cache", на сторінці натисніть посилання List Cache Entries.Еслі ви захочете очистити кеш, виберіть у меню «Інструменти» пункт «Налаштування», а в них - вкладку «Конфіденційність». Натисніть на «очистити недавню історію». Налаштувати параметри збереження кеш можна там же, на вкладці «Додаткові» в меню «Мережа».
4
Запустіть браузер Opera. Щоб переглянути кеш, наберіть у командному рядку браузера команду "opera: cache". Переглянути можливе як весь вміст пам'яті цілком, так і вибирати файли за окремими категоріям.Для налаштування параметрів і очистити кеш виберіть у меню «Налаштування» пункт «Загальні настройки» або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + F12. У вікні виберіть вкладку «Розширені», а в ній пункт «Історія».
5
Запустіть браузер Internet Explorer. Виберіть у меню «Сервис» пункт «Властивості оглядача». У віконці ви зможете налаштувати параметри збереження сторінок, що переглядаються і переглянути вміст вже збережених, натиснувши на кнопку «Показати файли».
6
Запустіть браузер Google Chrome. Щоб переглянути вміст кеш, наберіть в адресному рядку браузера команду "about: cache". Для очищення пам'яті натисніть на кнопку налаштувань у правому верхньому кутку вікна браузера (на ній намальований гайковий ключ) і виберіть пункт «Параметри», а в ньому меню «Розширені». У пункті «Особисті дані» натисніть на кнопку «Видалити дані веб-перегляду».
Зверніть увагу
Отримуючи з кеш аудіо- та відеофайли з метою зберегти їх на свій жорсткий диск, не забувайте про вимоги законодавства щодо захисту авторських прав.