Як накачати прес і біцепси.

Великі і витривалі руки, рельєфний і пружний прес - мрія будь-якого культуриста. Є величезна кількість вправ для досягнення цієї мрії. Якщо немає можливості займатися в залі, є вправи і для домашніх тренувань, для тренувань на вулиці.
Інструкція
1
Біцепс - одне з найбільш важливих і простих м'язів для тренувань. Для накачування біцепса вам підійдуть гриф, гантелі або турнік.
2
На турніку тренування краще проводити з ранку. Перед підходами слід зробити пробіжку, близько 10 -15 мінут.Чтоби правильно накачати руки на турніку потрібно: - Вхопитися за снаряд «жіночим» або зворотним хватом.- Підтягтися максимальну кількість разів, в чотири підходи.
3
Для вправ з гантелями потрібні невеликі ваги. Починати слід з 5кг. Поступово навантаження потрібно увелічівать.Для тренування з гантелями: - Сісти на лаву або табурет.- Взяти в руку гантель.- Покласти лікоть на внутрішню сторону бедра.- Згинати і повертати руку у вихідне положеніе.Такой вид вправ варто проводити по 15 разів в 4 підходу.
4
Все набагато простіше, якщо є спортзал. Крім грифа, там існує всілякі тренажери, спеціально для накачування м'язів рук.
5
Для вправ з грифом слід: - Сісти на стілець або притулитися до стіни спіной.- Взяти в руки гриф і почати згинальні руху в локте.- Повторювати по 10 разів чотири підходи.
6
Накачати прес - найпростіше, для чого не потрібно додаткових тренажерів і снарядов.Наіболее поширений спосіб - це качати прес на підлозі або похилій скамье.Чтоби навчитися цьому потрібно: - Лягти на підлогу, зігнути ноги в коленях.- Руки звести за головою, або схрестити на грудях.- Зігнутися в поясі, дістати ліктями до колен.Подходов слід робити - чотири, по максимальній кількості раз.
7
Аналогічно виконується вправи на похилій лаві. Одна відмінність - збільшується амплітуда, а відповідно і навантаження. Якщо немає похилої лави, можна використовувати утяжелитель. Його потрібно тримати руками за головою.
8
Прес можна накачати на шведській стінці, або на брусах. В обох випадках зміст полягає в тому, що ноги з вихідного положення потрібно підтягнути до живота, або підняти горизонтально.