Як викинути старе дзеркало. дзеркало старе-позбавлення.

Викидати старе дзеркало в помийницю не рекомендується. Воно може розбитися на безліч осколків, що за народними прикметами означає наближення нещастя. Навіть якщо ви не забобонна людина, наступні поради з приводу позбавлення від старих дзеркал не зайвим буде вивчити.
Інструкція
1
Старе дзеркало зберігає в собі інформацію про місце, де воно висіло, про господарів будинку, в якому воно розташовувалося. Не випадково старовинні ворожіння, перевірені не одним поколінням, пов'язані з дзеркалами. Тому до дзеркальних поверхонь необхідно відноситься дбайливо. Існує цілий ритуал по викиданню старих дзеркал. Загорніть дзеркало в щільний шматок тканини темного кольору. Акуратно винесіть його з дому і поставте біля вуличного помийного відра. Після цього посипте сіллю само дзеркало і місце, куди ви його поставили. Цей обряд допомагає очистити вашу енергетику з дзеркала.
2
Перед тим, як ви викинете дзеркало - підставте його під поточну воду. Тим самим з нього «змиється» інформація про його колишніх власників. Після цього покладіть дзеркало в пакет і поставте біля вхідних дверей. Можливо, комусь із сусідів придасться ваш предмет інтер'єру.
3
Ще один обряд, який можна здійснити перед тим, як викинути дзеркало - це окропити його святою водою і перехрестити церковної свічкою. В момент цього ритуалу подумки попрощайтеся з дзеркало м, подякуйте йому за служіння і загорніть його в целофан. Після чого виставите його на вулицю перед сміттєвим контейнером.
4
Хороший варіант позбутися старого дзеркала - його продати. В інтернеті можна розмістити на порталі рекламне оголошення, в якому ви повинні вказати розміри дзеркала, вартість та рядом прикріпити до оголошення фотографію дзеркала. Ваше оголошення буде користуватися великим попитом, якщо ви розмістите його на таких інтернет - майданчиках, як avito.ru, slando.ru в розділі «антикваріат».
5
Якщо ви хочете назавжди попрощатися з дзеркало м і бути впевненим, що більше їм ніхто не скористається, то можна його зарити в землю. Для цього ви повинні вибрати малопроходімое місце, де багато землі. У дворі закопувати дзеркало не рекомендується, так як там його можуть розкопати бродячі собаки. Краще всього, якщо ви вириє яму для дзеркала в лісі.