Як вручити подарунок дитині.

Яка дитина не любить подарунків! На Новий рік і Різдво, День народження або День знань дорослі радують своїх малюків увагою. А діти чекають подарунків не тільки у свята. Приїзд гостей, відмінні оцінки в школі - прекрасний привід для сюрпризу. А вже якщо він вручений незвичайним чином, то надовго запам'ятається.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб вручення подарунка - красиве його оформлення. Використовуйте для цього пакувальний папір, фольгу, бантики, стрічечки. Зшийте з красивого матеріалу мішечок, насипте туди солодощі, зав'яжіть стрічкою-бантиком. Багато дітей люблять м'які іграшки. Прикрасьте їх бантиком, повісьте на шию табличку з ім'ям майбутнього власника або звірятка. Щоб був елемент таємничості, упакуйте іграшку в красиву коробку. Упаковка може бути найрізноманітнішою. Вона може як приховувати, так і відображати суть подарунка. Приналежності для малювання загорніть в репродукцію якоїсь картини великого художника, вирізану з журналу. Комплект для вишивання упакуйте в матеріал, який потім стане в нагоді для шиття. Для шкільного приладдя підійдуть пластикові папки.
2
Використовуйте способи, які є традиційними для Нового року. Запросіть Діда Мороза, покладіть подарунки під ялинку, під подушку. З Заходу прийшов звичай новорічні подарунки класти в шкарпетки і панчохи, пов'язані з кольорових ниток або зшиті з яскравих клаптиків.
3
Якщо у дитини важлива подія і його вітає вся сім'я, то використовуйте вірші. Першокласника, наприклад, на День знань можна привітати так. Дитину вранці будять, він відкриває очі і бачить, що кімната прикрашена кульками, квітами. Родичі стоять ошатні, а в руках тримають подарунки. Мама: Милий синку, вітаю тебе, В школу відправлю тебе я, люблячи. А щоб тебе я, синуля, чула, Ось тобі стільниковий. Я чекаю сігнала.Папа: Бажаю вчитися тобі на "відмінно", Чоловікові подарунок мій буде пристойний. (Дарує гантелі) .Бабушка: А я внукові, ні багато ні мало, Шкарпетки красиві вночі связала.Дедушка: Вчитися будеш ти на "п'ять", Я на риболовлю буду брати. (Дарує вудку).
4
Якщо ваша дитина дуже рухливий, активний, любить розгадувати всілякі таємниці, пограйте з ним в слідопитів. Сховайте подарунок в яке-небудь затишне місце. Під подушку дитині покладіть записку, в якій вкажіть орієнтири наступного місця. Залежно від віку текст записки може бути таким: "Під улюбленим крісло бабусі", "Встань особою на північ і пройди п'ять кроків", "В листі улюбленого маминого квітки". Таких таємних місць повинно бути 4-5. Це захоплююча пригода може привести дитину знову в дитячу кімнату, де в столі поруч з ліжком лежав подарунок . Якщо подарунок великий, наприклад, велосипед, його можна заховати в шафу, за крісло, в комору, сарай.
5
Наступна гра "Гаряче - холодно". Сховайте подарунок в кімнаті в будь-якому зручному місці. Дитина старається вгадати, де. Він називає якесь место.Ееслі це поруч з подарунком, то говорите "гаряче". Якщо далеко - "холодно". Направляйте його словами: "тепліше", "холодніше". У таку гру зручно грати, якщо подарунок маленький.
6
Діти дуже люблять повітряні кульки. Використовуйте це для вручення подарунка. В один з кульок покладіть записку, де знаходиться подарунок . Розкладіть кульки по різних кімнатах. Шарик з запискою сховайте так, щоб дитина його знайшов в останню чергу. До кінця пошуків у нього не тільки подарунок , але і цілий букет куль.
7
Гра "Заплутана стежина". Її можна використовувати для малюків. Виріжте з кольорового паперу лапки, розкладіть по квартирі таким чином, щоб дитина, розплутуючи слід, прийшов прямо до подарунка. Якщо це лялька, нехай лапки будуть людськими. Якщо плюшевий ведмедик - ведмежі.
8
Гра "В похід за скарбами" підійде для хлопців постарше. Намалюйте карту і хрестиком позначте місце "скарбу". Нехай карта має похибки або у неї відірвався шматок. Хлопці повинні пошукати це місце. Таку гру добре проводити на дачі. В пошуки одну дитину не відправляйте, інакше не буде азарту та інтересу. Добре б запросити друзів.
9
Не забудьте і живі подарунки красиво упакувати. На клітку з папугою прив'яжіть гелієві кулі. Кошеня загорніть в красиве ковдру. Цуценя сховайте в коробочку. Супроводжуйте такий подарунок віршами, питаннями, розповідями про особливості догляду.
10
Придумати можна багато способів. Але якщо немає особливих можливостей, просто вручите дитині подарунок . Він завжди чекає вашу увагу і участь. І буде вам вдячний.
Зверніть увагу
Вибирайте подарунок, враховуючи інтереси дитини.
Новорічні подарунки дитина найчастіше знаходить під ялинкою або отримує з рук Діда Мороза, що само по собі створює відчуття дива. Але як вручити малюкові подарунок на день народження, щоб він не тільки отримав потрібну йому іграшку або річ, але і побував у казці і запам'ятав цей день надовго?
Вам знадобиться
  • Кілька різнокольорових карток-підказок. На кожній зображений предмет, поряд з яким потрібно шукати наступну підказку. На останній картці намальований красиво упакований згорток.
  • Для дитини предшкольного або шкільного віку картки з малюнками можна замінити записками.
Інструкція
1
Поки дитина спить, заховайте подарунок в красивій і таємничої упаковці і розкладіть картки-підказки по квартирі. Покладіть першу картку так, щоб іменинник швидко її знайшов.
2
Скажіть дитині, що ви перетворюєтеся в героїв казкової повісті і відправляєтеся подорожувати в чарівне місто. Вас чекає довга і важка дорога і вам належить подолати безліч небезпек. Але в кінці подорожі вас чекає щось цікаве. Для цього потрібно вміти розгадувати загадки. Запропонуйте дитині подивитися, що змінилося в кімнаті.
3
Розгляньте першу картку разом з дитиною і запитайте, що на ній намальовано. Запропонуйте йому подумати, що означає малюнок на картці. Стимулюйте відповіді дитини навідними питаннями, поки він не здогадається, що потрібно піти і подивитися поруч з тим предметом, який нарісован.Пройдіте з малюком по всіх етапах. В кінці він знайде незвичайний пакет.Позвольте дитині самостійно розгорнути пакет і розглянути подарунок . Запропонуйте обіграти нову іграшку.
Зверніть увагу
Картинки потрібно розкладати так, щоб дитина побачила їх не відразу, але досить бистро.После того, як дитина знайшла подарунок, поясніть йому, що потрібно відразу його розгорнути і розглянути - так чинять ввічливі люди.
Корисна порада
Для карток можна вирізати картинки зі старих журналів. Можна використовувати і предметне лото.