Як нарядити новорічну ялинку.

Новий рік - одне з найулюбленіших свят, його люблять і дорослі і діти. Повітря буквально просочений казковим чарами і очікуванням дива. А ялинка є головним символом Нового року. Власне, основні приготування до свята і починаються з прикраси ялини або сосни. Як же правильно прикрасити ялинку ?
Інструкція
1
Для початку ялинку необхідно правильно встановити. Установка штучної ялинки не завдасть клопоту, а от з натуральної ялиною доведеться повозитися. Натуральне дерево встановлюйте подалі від джерел тепла: батарей, камінів або обігрівачів, при близькому знаходженні хвоя швидко засохне і пожовтіє. Якщо у вас є зволожувач повітря - встановіть його в кімнаті, де стоїть ялинка, так ви довше збережіть зовнішній вигляд дерева. Грунтовно закріпіть ялинку , щоб вона не впала. Якщо у вашому будинку є тварини або маленькі діти, то ялинку слід встановити на піднесення або підставку.
2
Прикраса святкової ялини почніть з гірлянд, попередньо перевіривши їх працездатність. Гірлянди вішаються на ялинку по колу, а не зверху вниз. На верхівку встановіть зірку, ангела, шикарний бант або конус з підсвічуванням.
3
Наступний крок - прикрасити ялинку новорічними іграшками. Вони можуть бути різної форми і кольору, зроблені своїми руками, великі і маленькі, традиційні кулі або незвичайні дизайнерські знахідки. Але пам'ятайте основне правило: маленькі іграшки розвішуються в основному нагорі дерева, а великі - внизу. Враховуйте і розмір ялинки: на великому дереві дрібні іграшки загубляться, а маленька ялинка, прикрашена великими кулями, виглядатиме незграбно. Розвішуйте іграшки рівномірно, чергуйте їх, щоб поруч не опинилися однакові.
4
Щоб надати закінчений вигляд святкової ялини, прикрасьте її намистом, дощиком, серпантином, конфетті або штучним снігом, нанесеним на гілки. Але не варто використовувати всі відразу - це буде виглядати недоладно і дешево. Підберіть прикраса, яка, найбільш підійде по стилю до вашої новорічної красуні. Під ялинку поставте фігурки діда Мороза та Снігуроньки. Красива новорічна ялина - головна прикраса свята, і радість для дітей і дорослих.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uBtmJDxF8sk
Саме з появою в будинку новорічної ялинки у домашніх зазвичай з'являється передсвятковий настрій. Запах ялинової смоли нагадує про наближення новорічної ночі - часу нестримних веселощів, подарунків і сюрпризів.
Традиція прикрашати ялинку до Різдва з'явилася в Німеччині в ХVI столітті. Жителі провінції Ельзас приходили напередодні Різдва в ліс і наряджали вічнозелених красунь горіхами, яблуками і яйцями, намагаючись задобрити добрих духів, щоб вони допомагали людям в різних повсякденних справах і починаннях. Перші ялинкові прикраси - кулі - видули німецькі склодуви в ХVII столітті. Відтоді вже більше трьох століть скляні різнокольорові іграшки залишаються найпопулярнішим прикрасою лісових красунь у всьому міре.В Росії традиція прикрашати ялинку до Нового року грунтовно утвердилася тільки в дев'ятнадцятому столітті. Але ще Петром Першим був виданий указ про прикрасу будинків і воріт гілками хвойних дерев під час святкування Нового року 1 січня, а не восени, як це було прийнято на Русі. Після смерті Петра про імператорський указ забули на півтора століття. Відновило ж цю традицію німецьке населення Санкт-Петербурга, яке згодом підтримала і місцева знать. Щоб забезпечити всіх бажаючих «новорічними красунями» працюють цілі розплідники, де вирощують ялини і сосни. Адже щоб з маленького насіння виросла новорічна ялинка, знадобиться 6-7 років безперервного догляду і турботи людини за ялинкою. Встановлена в теплій квартирі, вона швидко втрачає свою привабливість і свіжість, тому вже на початку минулого століття з'явилися штучні новорічні дерева, які були ознакою заможності та особливого шику того временіФабрікі ялинкових прикрас працювали і працюють протягом всього року, щоб наситити в грудні ринок новорічними іграшками і мішурою. Сьогодні, як і в усіх сферах життя, присутній мінімалізм і практичність, тому штучна ялинка, прикрашена м'якими бантиками і різнобарвною електричної гірляндою, стала новорічної гостею не тільки офісів, але і житлових будинків. Така композиція не вимагає довгої установки і якогось особливого ухода.Во багатьох сім'ях підтримується багатовікова традиція прикраси справжньою ялинки за кілька днів до свята - це перетворюється на ціле захід, в якому беруть участь всі члени родини. Блискучі ялинкові іграшки, блискуча мішура зберігається із року в рік, поповнюючись новими модними прикрасами і цукерками в різнокольорових обгортках. У столицях і великих містах різних країн новорічні ялинки встановлюють на площах і в скверах і тим самим привертають увагу і збирають навколо себе городян протягом усіх новорічних та різдвяних свят, об'єднуючи загальним настроєм очікування чогось нового і казкового .