Як зробити гранату.

Граната - небезпечна "іграшка". З такими речами гратися не варто. Але якщо вам вона потрібна для якихось певних потреб, коли необхідно щось оперативно підірвати, то ви можете виготовити її самі, користуючись нашими порадами. Щоб зробити гранату або бомбу, потрібно для початку підготувати всі компоненти.

Інструкція
1

Контейнери можна зробити з різних матеріалів, наприклад, з паперу, пластмаси або скла.

Папером для виробництва феєрверків користувалися ще багато десятиліть тому, в Китаї. Виготовити контейнер з паперу дуже просто і з найменшими витратами. З вибухової "начинки" в паперовому корпусі роблять ракетні двигуни, а також вибухові пакети.

2

За допомогою скляного корпусу можна зробити не дуже сильну гранату, але при її розриві спрацює осколковий ефект. Головна проблема - не допустити, щоб наша граната розбилася завчасно. Скло у виробництві вибухових предметів використовується дуже рідко.

3

Пластмаса є найкращим матеріалом для створення саморобних гранат або бомб будь-яких розмірів і форми. До того ж пластмаса не така крихка, як скло. Пластмасову трубку легко знайти або купити, і вона відмінно підійде для створення самопальної гранати. Один кінець трубки заклеюється, потім деякий час чекаємо, поки не висохне клей і засипаємо в трубку порох. Після пороху додаємо вибухпакет і заливаємо епоксидною смолою другий кінець нашого корпусу.

4

Замість того щоб придумувати спусковий механізм з чекою, як у оригінальній гранати, краще скористатися гнотом, щоб вийшло щось на кшталт невеликої бомби. Гніт (або бікфордів шнур) - це промисловий шнур, набитий порохом. Технологічно операцію з виробництва гнота дуже складно здійснити в домашніх умовах, тому можна скрутити 3-4 нитки, просочених селітрою, навколо тонюсенькой мідної зволікання. Натягуємо наш шнур і залишаємо просушитися на ніч, потім покриваємо спеціальним клеєм. Гніт готовий.

5

Для начинки нашої гранати відмінно підійде порох, вибуховий і чорний, свинцевий азид, нітроцелюлоза, калієвий пікрати або будь-яка інша суміш, яка добре горить. Обраним пальним складом набиваємо контейнер, закупорюємо. Не забуваємо про гніт.

Корисні поради

Можна поекспериментувати з квітами, додаючи до складу вибухопакета невелику кількість відповідного матеріалу. Спробуємо додати залізної стружки - отримаємо вибух жовтого кольору, магній або подрібнена алюмінієва фольга дадуть білий колір. Можна в нашу гранату-бомбу додати і порошку, що міститься в сигнальної ракети.