Як встановити замок на капот.

Замок капота, встановлений на автомобіль, служить додатковим захистом від викрадення. Нооd Lock не дає відкрити замок капота без спеціального ключа і відключити сирену сигналізації або акумулятор. Існує два види замків - механічний і електричний. Відрізняються вони функціональністю і способом відкриття/закриття.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - викрутка;
  • - саморізи;
  • - ізолента;
  • - бокорізи.
Інструкція
1
У механічного замка капота є личинка під ключ. До личинці прироблена кругла обплетення, всередині якої знаходиться металевий трос. Обшивка товщиною 15 мм служить захистом від злому або перекушування троса. Личинка замка кріпиться всередині салону за допомогою саморізів або під неї просверливается отвір. Сам трос простягається в капот. Для цього висвердлюється спеціальний отвір у відсіку. З боку двигуна трос кріпиться спеціальним металевим хомутом, щоб його неможливо було втягнути назад у салон.
2
Установка замка безпосередньо на капоті залежить від обраної моделі Hood Lock. Розрізняються вони способом кріплення та замикання замка.
3
Є замки, які працюють в протихід до штатного замку капота.
4
Можна розкусити штатний трос замку і раскусанние частини завести в спеціальну коробку з механізмом блокіратора. У цьому випадку ручка відкриття капота при закритому замку Hood Lock ходить вхолосту.
5
Також є замок, що встановлюється на самому капоті у вигляді гачка або сфери. Сам трос від замка Hood Lock заходить в механізм, який кріпиться в передній частині моторного відсіку.
6
Принцип дії електричного замка схожий з механічним. Електричний замок буває у вигляді сфери або гачка, в якому фіксується штатний замок.
7
Відкриття/закриття замка відбувається без використання ключа, а за допомогою брелока сигналізації. Можна запрограмувати сигналізацію так, що при знятті або постановки машини на охорону замок буде відкриватися або закриватися. Цю функцію можна запрограмувати і на додатковий канал. У цьому випадку відкриття/закриття капота буде проводитися окремою кнопкою брелока.
8
У електричного замку є трос аварійного відкриття замку, який виводиться в салон автомобіля і служить для відкриття капота у випадку, якщо брелок сигналізації загублений або несправний.