Як скласти свій сімейний герб.

Складання сімейного герба - захоплююче заняття. Воно може не тільки підкреслити індивідуальність вашої родини, але й також додатково сплатити її. Взявшись за цю справу, ви можете серйозно і відповідально підійти до процесу створення герба , а можете просто весело провести час усією родиною і дізнатися щось нове один про одного.
Вам знадобиться
  • Інформація про кожного члена родини
Інструкція
1
У складанні сімейного герба має брати участь кожен член сім'ї. Якщо діти занадто малі, для того щоб висловлювати власну думку, його батьки можуть самі придумати художній елемент, який буде їх характеризувати. Діти, починаючи з трьох років, вже самі можуть вибрати собі малюнок. Навіть якщо це буде просто полуничка, вона повинна зайняти гідне місце на сімейному гербі.
2
Подумайте, яким одним символом можна охарактеризувати кожного члена родини. За основу можна взяти професію або улюблена справа людини. Наприклад, якщо глава сімейства працює будівельником, для нього підійде малюнок із зображенням будівельної каски або перехрещених між собою шпателя і цегли. Маму, працюючу лікарем, можна представити у гербі у вигляді стетоскопа або градусника. А для дітей шкільного віку краще підібрати предмет, що розповідає про їх захоплення. Якщо син пише вірші, намалюйте перо з чорнильницею або сувій з віршами. Якщо дочка добре танцює, її предметом можуть стати балетки. Головне, щоб кожен сам подумав і вибрав свій символ.
3
Герб може мати різні принципи побудови. Найчастіше старовинні герби розділені на чотири частини. У кожній з таких частин зображений окремий символ. При оформленні сімейного герба можна вчинити так само. У верхніх квадратах розташуйте предмети старшого покоління, а в нижніх квадратах символи молодшого. Якщо дітей троє, розділіть нижню частину герба на три частини. Також деталі в малюнку можуть взаємодіяти один з одним. Наприклад, комп'ютерна мишка тата і швейна голка мами можуть розташовуватися в середині герба , а провід від мишки і нитка будуть огинати символи дітей.
4
Якщо у вас є домашня тварина, виділіть місце в сімейному гербі і для нього. Приміром, улюблена кішка Муся може бути зображена в позі геральдичного лева в верхній частині герба . Або якщо ваша сім'я захоплюється акваріумами, намалюйте рибок по краю герба у вигляді візерунка.