Як відзначити день народження дочки. Як намалювати листівку мамі на день народження своїми руками від доньки.

День народження - один з прекрасних і улюблених свят будь-якої дитини. Про організацію торжества, присвяченого дню народження доньки, замислюються практично всі батьки. А зробити його цікавим і таким, щоб ваша дочка і всі її гості залишилася в захваті, завдання не з легких. Тому треба включити фантазію і докласти всіх зусиль, щоб доставити радість свого скарбу.
Інструкція
1
По-перше, дозвольте дочки самостійно запросити подруг і друзів. Запропонуйте їй придумати барвисті запрошення і надайте допомогу в їх складанні - це буде цікаво дитині в будь-якому віці. Складання запрошень листівок також матиме позитивний вплив на розвиток фантазії дитини. Також допоможіть вручити запрошення хлопцям.
2
По-друге, прикрасьте приміщення, де буде проходити свято, повітряними кулями надутими гелієм. Також, наприклад, можна разом з донькою намалювати квіточки, сонечко, зайчиків і все, що вона захоче. Малюнки можна розклеїти по всьому приміщенню. Дитина повинна відчувати, що це її свято і докладати зусиль в його приготуванні - це розвиває відповідальність.
3
Придбайте для всіх запрошених святкові ковпаки, хлопавки, свистульки, це принесе багато радості дітям.
4
Програма святкування безпосередньо залежить від віку вашої дочки . Свято п'ятирічного і п'ятнадцятирічного дитини, безумовно, буде відрізнятися за своїм змістом. Але, є такі хитрощі - сюрпризи, які підійдуть, як для дівчинки молодшого віку, так і для дитини старше. Наприклад, салют з кількістю пострілів рівним тому віку, що дитині наступає. Такий сюрприз нікого і ніколи не залишав байдужим, навіть дорослих.
5
Одягніть дівчинку як принцесу в цей день, адже вона буде в центрі уваги і повинна випрасувати приголомшливо.
6
Для зовсім маленької донечки замовте клоунів чи героїв улюблених мультиків. Також можна залучити початківців художників, які розмальовуватимуть діток. Це також дуже подобається маленьким фантазерам.
7
Можна запросити тамаду, яка буде вести все свято, але це можна зробити самостійно. Придумайте конкурси, купіть маленькі сувеніри для переможців. Одним з конкурсів може стати танцювальний. Тому, організуйте музику - теж в залежності від віку. Дітки будь-якого віку люблять танцювати, і з задоволенням будуть брати участь у подібних конкурсах. Організуйте мильні бульбашки, які, безумовно, привертають увагу діточок.
8
На святі дня народження величезну роль грає торт. Обов'язково придбайте його, замовте за індивідуальним замовленням або самостійно спечіть. Свічки на торт обов'язково поставте і запаліть, коли будете подавати на стіл. Нехай дитина загадає бажання і задме свічки - це теж приносить чимало захоплення і задоволення. Під час задування свічок всі повинні плескати і радіти.
9
Продумайте про те, що їстимуть діти. На дитячому дні народження має бути багато солодощів та фруктів - це головна відмінність від дня народження дорослої людини. Гаряча їжа також має бути присутня. А, якщо на торжестві будуть дорослі, то для них розробіть окреме меню.
10
При організації торжества враховуйте інтереси дитини.