Як підключити електродуховку.

Сучасні електричні духові шафи є досить складним обладнанням. Самостійне підключення духових шаф можливо тільки в тому випадку, якщо ви є кваліфікованим електриком. Неправильний монтаж і підключення електродуховки може привести до її повного виходу з ладу.
Вам знадобиться
  • - будівельний рівень;
  • - викрутка;
  • - вилка.
Інструкція
1
Уважно огляньте і перевірте електродуховку . Якщо ви виявили будь-які пошкодження, що виникли при транспортуванні - підключати шафа можна.
2
Ретельно виверьте нішу, призначену для установки електродуховки, використовуючи будівельний рівень. Неприпустимо встановлювати духова шафа на нерівну поверхню, так як це призведе до перекосу шафи і, як наслідок, до неправильного розподілу тепла і проблем в роботі духовкі.Убедітесь, що між задньою панеллю і підлогою ніші є зазор, призначений для вентиляції. Величина цього зазору повинна бути не менше 85 мм.Мінімальний зазор між стінками електродуховки і внутрішніми стінками ніші повинен становити не менше 5 мм з кожного боку. Мінімальний зазор між задньою стінкою духовки і ніші повинен складати, як мінімум, 30 мм.
3
Переконайтеся, що частота і напруга вашої електромережі відповідають вимогам по установці приладу. Для цього, вивчіть заводську табличку електродуховки. Оснастите кабель живлення приладу виделкою, що витримує навантаження, задану на таблічке.Еслі духовка підключається до мережі без використання вилки необхідно встановити отключающее пристрій, за що розмикаються полюсами. Цей захід передбачена вимогами технічної безпеки. Використовуючи плоску викрутку, відкрийте задню кришку, розташовану в нижній частині духовки. Відверніть з'єднувальний гвинт і хомут кабелю. Підключіть дроти до відповідних клем. При цьому, дріт заземлення повинен підключатися до клеми електродуховки
4
Акуратно встановіть духова шафа в нішу. При установці шафи використовуйте спеціальні транспортувальні ручки. Неприпустимо використовувати дверцята духовки в якості важеля.
5
Прикріпіть духову шафу до меблів за допомогою гвинтів і монтажних шайб, що входять в комплект поставки.
6
Видаліть всі захисні плівки, використовувані при транспортуванні прилад
Зверніть увагу
Перед початком робіт слід відключити электроэнергию.Производители духових шаф настійно рекомендують довіряти установку духовок тільки професіоналам. Електрична духовка повинна бути підключена до надійної системи заземлення.
Корисна порада
Переконайтеся, що розетка, використовувана для підключення електродуховки, залишилася легкодоступною після установки приладу.