Як зробити садову скульптуру. Як зробити скульптуру з бетону.

Практично кожен садівник мріє про те, щоб його сад не тільки довал багатий урожай, але ще й був доглянутим, гарним і не схожим на всі інші. Допомогти втілити цю мрію в реальність можуть садові скульптури. Для того, щоб їх виготовити зовсім не обов'язково запрошувати професіоналів ландшафтного дизайну. Тим більше, що їхні послуги надзвичайно дорогі. Трохи фантазії, бажання і найпростіші матеріали - і ваш сад знайде свою індивідуальність.
Вам знадобиться
 • - дріт різної товщини,
 • - бетон,
 • - клей ПВА,
 • - цемент,
 • - гіпс,
 • - металева або пропіленова сітка,
 • - насіння рослин,
 • - дриль,
 • - лобзик,
 • - шматок брезенту
 • - жесть
Інструкція
1
Бетонні садові скульптуриПріготовьте бетонний розчин. Для цього, на п'ять частин цементу необхідно взяти одну частину гіпсу. Додайте в розчин, для більшої міцності, клей ПВА, з розрахунку: 1 столова ложка клею на кілограм розчину. Вода додається поступово, в процесі замішування бетону. Необхідно стежити за тим, щоб отримана мас не була занадто рідкою. Інакше вона буде розповзатися під час ліплення. Зробіть з дроту каркас майбутньої скульптури, обліпили його вийшла бетонною масою і надайте необхідну форму. Добре просушіть. Сушити скульптуру необхідно в тіні, тому як на сонці бетон може розтріскатися. Покрийте скульптуру водовідштовхувальним просоченням для бетону. Розфарбуйте акриловими фарбами або покрийте лаком.
2
Живі садові скульптуриСоберіте з дроту фігуру будь-якої тварини. Закріпить отриману конструкцію за допомогою дроту або зварювання. Додайте в грунт поживні речовини і солому. Солома необхідна для того, щоб надалі, грунт не висипається через отвори. Оберніть дротяну конструкцію знизу сіткою, помістіть туди грунт і акуратно розрівняйте його. Висадіть насіння трави і квітів, згідно з інструкціями. Дбайливо доглядайте за своїм «вихованцем». Чи не поливайте скульптуру занадто сильним струменем води, тому вона може вимити грунт.
3
Ще один вид садових скульптур - це композиції, виготовлені з природних матеріалов.Домік з пняНайдіте в лісі старий пень, повідрубуйте у нього надмірно довге коріння і вкопати, в вибране місце, таким чином, щоб коріння злегка виступали із землі. Зберіть конусоподібний дротяний каркас, обтягніть його брезентом і оклейте дощечками або смужками кори - це дах майбутнього будиночка. Зігніть з жерсті трубки, що зображують комин. У верхній частині пня, під невеликим кутом, висвердлите отвір і закріпіть в ньому нижній кінець труби. Випиляєте дощечки, що зображують двері і ставні і прикріпіть їх до пня. Казковий будиночок готовий!
4
Садові скульптури з підручних матеріаловОсобенно оригінально і цікаво виглядають садові скульптури і композиції, зроблені з підручних матеріалів. Простіше кажучи - з різного непотрібного мотлоху. При наявності творчого підходу, терпіння і вільного часу зробити красиві і стильні скульптури для вашого саду можна зі старих бочок, відер, велосипедів, автомобільних покришок - словом, з чого завгодно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uBZ8DISfwlY