Як пов'язати зайців гачком. в'язати вуха для зайця гачком.

Крючком зв'язати можна не тільки ажурні серветки, а й кумедні іграшки. У рік Зайця сам випадок велів спробувати пов'язати гачком справжнісінького зайця.
Вам знадобиться
  • Мідний дріт в оплітці різної товщини для каркаса;
  • Нитки білого і рожевого кольору;
  • Синтепон;
  • Гачок №3;
  • Плоскогубці.
Інструкція
1
Зробимо з дроту каркас тулуба зайця, на кінцях лап робимо великі петлі, для виразності іграшки.
2
в'яжемо голову. Наберемо ланцюжок з 4 повітряних петель і замкнемо її в кільце. Далі в'яжемо по колу стовпчиками без накиду, спочатку додаючи, а після, збавляючи петлі для того, щоб голова була співмірна приготовленому тулубу. Залишаємо невелику дірочку, щоб можна було набити голову і приєднати деталі.
3
в'яжемо вушка з ниток рожевого кольору. Набираємо ланцюжок з 25 повітряних петель і повертаємося по ній назад, вив'язуючи з кожної петлі стовпчик без накиду.
4
Аналогічно з білих ниток в'яжемо задню частину вушка. Складовими білу і рожеву частини разом і з'єднуємо їх, обв'язавши по краю стовпчиками без накиду.
5
З тонкої мідної проволоки робимо каркас вушка, склавши дріт удвічі і вставивши в отриманий мішечок. Усередині дріт можна закріпити ниткою. З цієї ж технології роблять друге вушко.
6
перекрутити кінці дроту кілька разів - зафіксуємо довжину вуха. Вставивши кінці дроту в деталь голови, перекрутити повністю кінці дроту як показано на малюнку. Приєднуємо також друге вухо. Використовуючи кінці ниток, пришиємо вуха до голови за допомогою гачка.
7
Заполним голову синтепоном і з'єднаємо каркас тулуба з головою, як показано на малюнку. За допомогою ниток фіксуємо каркас усередині голови. Провязав потрібну кількість петель, закриваємо отвір.
8
З петель основи голови пров'язуємо 6 стовпчиків без накиду і продовжуємо в'язати їх по колу. Дійшовши до основи верхніх лап зайця, розгорнемо їх як задумано і обійдемо основу лап стовпчиками без накиду, одночасно фіксуючи їх положення. На початку нижніх лап, завершуємо обв'язування тулуба. Використовуючи як основу петлі полотна тулуба, обв'язуємо каркас лап, пров'язуючи 6 стовпчиків без накиду. Обв'язуємо каркас по колу до розширення і починаємо рівномірно додавати петлі, так щоб, пов'язане полотно щільно облягала каркас.Готовой іграшці вишити очки і носик, можна пов'язати одяг на свій смак.