Як дати безкоштовне оголошення "З рук в руки".

«З рук в рук і» - одне з найпопулярніших засобів масової інформації з розміщення приватних безкоштовних оголошень. Причому інформація дублюється як в друкованому виданні, так і в мережі інтернет, тут можна знайти пропозиції практично всіх напрямків. Процедура розміщення безкоштовного оголошення у виданні займає кілька хвилин.
Інструкція
1
Традиційний спосіб подачі оголошення - звернутися особисто в пункт прийому реклами та оголошень видання. Для цього попередньо виріжте єдиний бланк безкоштовних оголошень з будь-якої газети «Із рук в рук і», або купіть його в пункті прийому всього за 15 рублів. Заповнити бланк вам допоможуть на місці, якщо ви не знаєте, як це зробити. Такий спосіб зручний тим, що ви отримуєте можливість подати оголошення відразу на місяць (продлять його потім можна по телефону). Крім того, безкоштовні оголошення про продаж нерухомості приймаються тільки при особистому пред'явленні оригіналу свідоцтва про право власності на цю нерухомість щоб уникнути шахрайства. Адреса пунктів прийому оголошень в Москві: http://pronto-media.ru/moscow/company/office і в регіонах: http://pronto-media.ru/moscow/company/regions.
2
Безкоштовно розмістити приватні оголошення «З рук в рук і» можна, скориставшись онлайн-формою. У друковане видання: http://paper.pronto.ru/create/edition_id/1/. На сайт: http://irr.ru/addAdvert/step1/. Оголошення можуть розміщувати тільки зареєстровані користувачі. Пройшовши просту реєстрацію, ви зможете скористатися послугою продовження оголошення, скільки це необхідно, а також будете мати можливість «піднімати» у рейтингу своє оголошення через особистий кабінет, редагувати його або видалити. Для деяких рубрик і в деяких регіонах передбачено тільки платне розміщення приватного оголошення. Докладний список за посиланням: http://irr.ru/help/addandmanage/PaidCategories/. Способів оплати - більше 15. Їх вивчити можна за посиланням: https://pronto.ru/viewHelp/id/5. До речі, багато платних рубрики друкованого видання дублюються в онлайн-виданні і відкриті для публікації безкоштовних оголошень. Вони в лічені хвилини подаються на сайт, в будь-який час доби, на 14 днів, є можливість додавання фотографій.
3
Безкоштовні приватні оголошення в «З рук в рук і» приймаються і по телефону, і поштою, і через фірмові ящики для купонів, які встановлені у всіх редакціях, у вестибюлях станцій метро та інших громадських місцях (виїмка з ящиків відбувається щодня). Текст оголошення не повинен перевищувати 15 слів. Телефони для прийому безкоштовних оголошень, а також адреси для поштових листів та місця розташування фірмових ящиків можна знайти за посиланням: http://pronto-media.ru/moscow/company/regions.
Зверніть увагу
До безкоштовної публікації редакцією приймаються тільки оголошення приватного характеру. Для комерційних організацій (у тому числі посередників) передбачено тільки платне обслуговування.
Реклама стала одним з найефективніших способів продажу продуктів і послуг. Без дійсно хорошою інформаційної підтримки набагато важче досягти бажаного результату. А от як зробити грамотну рекламу і де її краще розмістити знають далеко не всі.
Вам знадобиться
  • Гроші, аналіз ЦА та ЗМІ
Інструкція
1
Визначте мета, яку переслідує ваша реклама. Звичайно, результатом будь-якого ролика або оголошення є продаж товару або послуги. Проте різні продукти і рекламувати треба по-різному. Не можна заперечувати специфіку та особливості кожного конкретного товару. Пам'ятайте, велика кількість реклами не завжди забезпечує великий успіх, а в деяких випадках все відбувається навпаки. Метою може бути ознайомлення потенційного покупця з товаром, нагадування про його існування, підтримання іміджу продукту. У кожному з цих випадків реклама буде відрізнятися.
2
Визначте свою цільову аудиторію. Погодьтеся, розповідати людям похилого віку про новинки в області мобільної телефонії - не саме раціональне рішення. Кожен продукт має свого покупця, так і реклама повинна бути призначена для конкретних груп людей.
3
Визначтеся з каналами комунікації, через які буде транслюватися ваша реклама. Це може бути радіо, інтернет, телебачення, преса. Тут багато залежить від обраної цільової аудиторії, від її переваг і від специфіки товару, що просувається. Наприклад, немає сенсу рекламувати продукт, призначений для ділових людей по телевізору в денний час, тому у більшості з них не буде можливості ознайомитися з вашим роликом. Ваша реклама буде набагато продуктивніше, якщо ви помістіть її в пресі або на радіо.
4
Виберіть відповідний час для розміщення своєї реклами. Звичайно, велику роль відіграє розмір вашого бюджету. Однак грамотне медіа-планування може заощадити значні кошти без втрати передбачуваного ефекту. Якщо ви вирішили розміщувати рекламу на телебаченні, то слід знати, що час на ньому ділиться на 2 періоди: прайм-тайм і офф-лайн. Перший значно дорожче, тому саме з 18:00 до 23:00 найбільшу кількість людей знаходяться біля екранів телевізорів.
5
Транслюйте рекламу відразу по декількох каналах комунікації. Так її охоплення буде більш широким, а, значить, більша кількість потенційних покупців прийде за вашим товаром.