Як обробити камін.

Серед безлічі можливих варіантів обробки недовго і розгубитися, який вибрати, щоб був якісний, довговічний, красивий і коштує не дорого. Вибір оздоблення залежить в основному від форми та виду каміна , і від самого приміщення - камін повинен вписуватися в загальний інтер'єр.
Інструкція
1
Якщо ваш цегляний камін викладений з цеглин хорошої якості і випалу, і в такому вигляді гармонійно виглядає в інтер'єрі, можна камін не облицьовувати і просто освіжити колір цегли за допомогою слабкого сірчано або солянокислого розчину. Можна так само просто пофарбувати цегла в бажаний колір. Дуже виграшно виглядає білий, незвично - синій або блакитний. Можна взагалі нанести авторський малюнок - такого каміна більше ніде не зустрінете.
2
Обштукатурювання - найпростіший і бюджетний спосіб. Її можна проводити після того, як висохла кладка, і камінь всівся. Недолік цього способу в тому, що часто на штукатурці з часом з'являються тріщини.
3
Можна обробити камін керамічною плиткою, яка кріпиться до стіни каміна термостійкої мастикою. Оздоблення камінів керамічною плиткою покращує тепловіддачу. До того ж великий вибір малюнка, можна викласти камін кахлями або мозаїчною плиткою - виглядає оригінально. Використовують ще терракотовую плитку, яка добре переносить високі температури, вона більше підійде для інтер'єрів в кантрі-стилі, завдяки своїй натуральній забарвленні.
4
Багато фірм рекомендують обробляти каміни з допомогою художньої кладки і фігурного цегли. Така обробка заслуговує уваги, хоча не набагато дешевше обробки мармуром або гранітом, але виглядає набагато затишніше й тепліше. Камінь може використовуватися натуральний (природний) або штучний.
5
Мармур і граніт займають не останнє місце за популярністю серед оздоблювальних матеріалів. Вони виглядають благородно, але мають свої недоліки. Граніт має достатньо високий радіаційний фон, і він нестійкий до короткочасного нагрівання. Мармур можна використовувати для облицювання без будь-яких обмежень, але це досить дорогий матеріал. Дорожче обійдеться тільки обробка в англійському стилі з використанням пластин онікса, яшми та інших природних каменів для передніх і бічних стін каміна .