Як вибрати ім'я сайту.

Ім'я сайта, як і його зовнішній вигляд, виробляють перше і часто головне враження на відвідувачів. Що потрібно врахувати при виборі імені для сайта, щоб перше враження виявилося позитивним?
Інструкція
1
Спочатку вирішите, в якій доменній зоні буде розташовуватися ваш сайт. Найбільш популярні зони - ru і com. Вибираючи ім'я сайта, співвідносите його з доменною зоною. Подивіться, як виглядає назва (наберіть його в рядку браузера), чи зручно його набирати. Вимовте вголос - чи добре воно звучить в поєднанні з назвою доменної зони.
2
Вибирайте ім'я сайта, що відбиває його тематику. Такі імена безпосередньо асоціюються з цікавить користувачів темою, легше запам'ятовуються. Також наявність ключових слів в імені сайта сприятливо позначається при індексації сайта пошуковими системами.
3
Якщо ваш сайт авторський, і ви хочете зробити упізнаваним автора - використовуйте в назві сайта свої прізвище, ім'я, ініціали. Іменем сайта може стати і ваш впізнаваний нік.
4
Чим коротше ім'я сайта, тим легше його запам'ятати, тим простіше ввести в рядок браузера. І, хоча, багато короткі імена вже зайняті, уникайте довгих труднопроизносимих слів. Довгі імена сайтів збільшують ризик їх помилкового написання.
5
Введіть дефіс в назву. Часто ім'я сайта, що складається з декількох слів, написаних через дефіс, сприймається краще, ніж якщо слова написані злито.
6
Якщо вподобане вам ім'я сайта вже зайнято, додайте до нього число. Це може бути легко впізнавана комбінація. Наприклад, 03 для сайтів медичної тематики. А число 911 в імені сайтів, що пропонують різного роду послуги, підкреслить, що ви дієте оперативно. Також популярні числа, що позначають регіон. У разі, якщо сайт має регіональне значення (послуги виявляються в вашому регіоні), номер регіону сприйматиметься позитивно відвідувачами сайта, користувачами послуг.
7
Перевірте, чи вільно доменне ім'я на сайта х реєстраторах доменів. Якщо ім'я сайта вже існує, форма запропонує вам незайняті доменні зони з цим ім'ям. Виберіть те ім'я сайта, яке сподобається вам найбільше.
8
Існують певні категорії доменних зон: info - новинні, інформаційні сайти, aero - використовуються для сайтів, пов'язаних з авіацією і перельотами і т.д. Питаннями, пов'язаними з регулюванням назв сайтів займається міжнародна некомерційна організація Internet Corporation for Assigned Names and Numbers, або ICANN. Перевірте, бути може тематика вашого сайта дозволить вам вибрати ім'я з урахуванням рекомендацій цієї організації.