Як поліпшити овал обличчя.

На жаль, ніщо не вічне, і жіноча краса з віком трохи в'яне. Не варто сумувати і оплакувати минулу принадність - краси це не додасть, а навіть навпаки, з'являться нові мімічні зморшки і отекут повіки. Озброївшись знаннями, приступайте до боротьби за збереження молодості.
Інструкція
1
По суті стан особи залежить від декількох факторів: стану м'язової тканини, стану шкіри та її зволоженості. Значить, щоб поліпшити овал особи , діяти треба по всіх фронтах одночасно.
2
Для поліпшення тонусу лицьових м'язів необхідно виконувати вправи, вони досить прості і навіть, можна сказати, кумедні. Вранці і ввечері вмивайтеся, наносите крем і приступайте до лицьової фізкультурі.
3
Пригорніть із зусиллям підборіддя до грудей, відкиньте голову назад, обертайте головою (без різких рухів). Потім візьміть зубами олівець або зубну щітку і пишіть в повітрі слова, збільшуючи кількість букв з кожним разом. Для особи можна влаштовувати контрастний душ - чергування холодної та гарячої води поліпшить кровообіг і додасть тонус.
4
Наступний крок - поліпшення стану шкіри. Її структура з віком погіршується, вона втрачає еластичність і пружність через те, що зменшує вироблення колагену і еластину, сповільнюється оновлення клітин шкіри.
5
Підберіть хороший вікової комплекс по догляду за шкірою: зволожуючий крем, живильну сироватку, маски. Як правило, це препарати з вміст ретинолу, гидрокислоти АНА і ВНА і вітаміну С. Вчасно розпочатий регулярний косметичний догляд виконає левову частку роботи над овал ом особи . Якщо ви упустили момент або креми не справляються, пора вирушати в крісло косметолога. Зараз є маса салонних процедур, що дозволяють поліпшити овал особи .
6
Мезотерапія прибирає жирові відкладення середнього обсягу і стимулює вироблення колагену і еластину допомогою ін'єкцій спеціальних коктейлів. Міостимуляція за допомогою імпульсних струмів покращує циркуляцію крові в судинах і капілярах, прискорює обмін речовин.
7
Масаж, ручний або вакуумний, також покращує кровообіг в області особи . Контурна пластика особи - введення під шкіру филлеров - вбиває двох зайців відразу. По-перше, особа розгладжується від наповнення зморшок; по-друге, введена гіалуронова кислота сприяє збереженню вологи в шкірі.
8
Контурна пластика підійде і для корекції овал а особи жінкам, у яких ще немає вікових проблем, але які незадоволені самою формою свого особи . За допомогою гелевих наповнювачів можна підняти лінію скул, заповнити западини на щоках. Гідна заміна пластичної хірургії, правда, на досить короткий термін - до півтора років.
9
Поліпшити овал особи можна за допомогою макіяжу і зачіски. Наприклад, чубчик вкоротить занадто витягнуте обличчя, бічні пасма звузять надто широке обличчя або прикриють важкий підборіддя. За допомогою рум'ян можна також візуально підкоригувати овал особи .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pyjUDiExAPo