Як відкрити кореневу папку.

Умовну карту розміщення файлів на якомусь носії можна подати як ієрархічну структуру - є одна найголовніша папка, всередину якої поміщені файли і папки поменше, а всередині кожної вкладеної папки може перебувати свій набір папок і файлів. Найбільшу папку , що вміщає в себе всі інші, прийнято називати «кореневої». Однак на кожному носії може бути велика кількість каталогів, які в певному контексті можна назвати кореневими.
Інструкція
1
Визначте, про який структурі йдеться, стосовно конкретної кореневої папці. Наприклад, для встановленої у вашому комп'ютері операційної системи кореневим каталогом може бути папка з адресою C: Windows - саме туди встановлюються програмні компоненти ОС і вона є головною в ієрархії папок системи. Тоді як для програми Skype кореневої буде папка, в яку встановлена ця програма - C: Program FilesSkype.Точно так само можуть різнитися залежно від контексту і кореневі каталоги на веб-сервері, де розміщується ваш сайт. Якщо мова йде про кореневої папці вашого аккаунта - це одна папка, а кореневу папку якогось із ваших сайтів на цьому акаунті треба шукати на більш низькому рівні ієрархії.
2
Запустіть стандартний файл-менеджер вашої операційної системи, якщо відкрити треба кореневу папку , що знаходиться на якомусь із жорстких дисків комп'ютера, зовнішніх носіях або на доступних ресурсах в локальній мережі. В ОС Windows таким файл-менеджером є «Провідник» - він запускається подвійним клацанням по ярлику «Мій комп'ютер» на робочому столі або натисканням клавіш WIN + E.
3
Розкривайте послідовно дерево папок у лівій панелі Провідника, щоб перейти в потрібний вам кореневої каталог. Якщо ви шукаєте кореневу папку якогось диска, то буде достатньо клацнути його іконку. Якщо ж потрібна коренева директорія розміщена досить глибоко в структурі каталогів, то можна набрати (або скопіювати і вставити) шлях до неї в адресному рядку «Провідника» і натиснути клавішу Enter. Дізнатися повний шлях до кореневої папці можна, наприклад, у властивостях ярлика програми, вміщеного на робочий стіл.
4
Перейдіть в файл-менеджер вашого хостинг-провайдера або відкрийте програму FTP-клієнта і підключіться до хостингу, якщо потрібна папка розміщені не веб-сервері. Щоб відкрити кореневу папку вашого аккаунта просто переходите на один рівень вгору в ієрархії папок, поки це можливо. Система безпеки серверів налаштована таким чином, що не пустить вас вище кореневої директорії аккаунта.