Як визначити кількість знаків у тексті.

В середовищі It-індустрії останнім часом користуються популярністю професії копірайтера і рерайтера. Однією з головних особливостей їхньої роботи є підрахунок кількість друкованих символів, як з урахуванням пробілів в тексті, так і без них.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Передбачається, що спочатку дана програма буде встановлена. Встановити можна, як весь пакет програм Microsoft Office, так і деякі програми цього пакета, наприклад, Word, Excel і т.д. Після запуску програми відкрийте будь-який текстовий документ, кількість символів якого вам необхідно підрахувати, або створіть новий і наберіть пару рядків вільного тексту.
2
Для підрахунку кількості символів натисніть верхнє меню «Файл», виберіть пункт «Властивості». У вікні, перейдіть до вкладки статистика - всі значення, які вам знадобляться, знаходяться в полі «Статистика». Також це дію можна зробити набагато швидше, натиснувши поєднання клавіш Alt + A + Q (англійська розкладка клавіатури).
3
В поле «Статистика» будуть відображатися наступні параметри вашого документа: сторінки, абзаци, рядки, слова, знаки, знаки і пробіли. Вам варто звернути свою увагу на пункт «Знаки» і «Знаки і прогалини». Залежно від того, що вам необхідно знати, слід вибрати перший варіант або другий.
4
На самому початку було сказано про два професіях, представників яких найбільше цікавить дана інформація. Найчастіше замовник вимагає вимірювати величину статті в символах без пробілів. Цьому значенню відповідає параметр «Знаки».
5
Для Microsoft Office Word 2007 вказаний вище спосіб перегляду статистики не працює. Для відображення кількості символів в тексті достатньо натиснути на пункт «Кількість слів» у нижній панелі. У вікні, «Статистика» потрібні значення знаходяться в полях «Знаки (без пробілів)» і «Знаки (з пробілами)».
6
В деяких випадках потрібно дізнатися кількість символів не всього тексту, а лише його частини, наприклад, пари абзаців. В цьому випадку вам необхідно виділити один або декілька абзаців і натиснути клавіші Alt + A + Q (MS Word 2003) або натиснути лівою кнопкою миші на відповідному значенні в нижній панелі (MS Word 2007). Абзаци можна виділити стандартним способом або зробити потрійний щиголь миші в лівій частині документа.
Підрахунком символів в електронному тексті іноді доводиться займатися копірайтерам, журналістам, верстальщикам, студентам-філологам. Визначити кількість знаків в текстовому матеріалі з урахуванням пробілів або без можна кількома способами.
Інструкція
1
Перший спосіб - скористатися програмою Word з пакету додатків Microsoft Office. Якщо даний пакет встановлений на ваш комп'ютер, ви можете використовувати його для підрахунку кількості символів і слів в тексте.Запустіте програму Microsoft Word 2010 і вставте в неї текст, або, виділіть лівою кнопкою миші потрібний текст. У рядку стану, розташованої внизу екрану, знайдіть поле «Число слів». Якщо на рядку стану такого поля немає, клікніть по рядку правою кнопкою миші і в контекстному меню встановіть прапорець навпроти параметра «Число слів». Клікніть по полю «Число слів», щоб вивести на екран статистику. У невеликому вікні з'явиться інформація по документу: число сторінок, слів, абзаців. Тут же ви побачите показник кількості символів з урахуванням і без урахування пробілів.
2
У ранніх редакціях MS Word, наприклад, 2003 і 2007, дана статистика викликається не з рядка стану, а з головного меню програми. В головному меню, розташованому зверху на сторінці відкритого документа, знайдіть розділ «Сервіс» та відкрийте список, що випадає лівої кнопкою миші. Виберіть у списку пункт «Статистика», щоб дізнатися кількість знаків в тексті.
3
Якщо на вашому комп'ютері не встановлений пакет Microsoft Office, скористайтеся спеціальними інтернет-сервісамі.Сервіс «ЗнакоСчіталка», крім звичайного підрахунку знаків, може переводити символи в нижній регістр, видаляти повторювані пробіли та проводити SEO-аналіз для визначення ключових слів . Вставте текст в спеціальне вікно і натисніть кнопку «Порахувати». «ЗнакоСчіталка» розташована за адресою: http://www.8nog.com/counter/index.php.
4
Ще один інструмент, найпростіший, який не виконує ніяких зайвих функцій, а тільки лише вважає знаки з пробілами та без - це один із сервісів MainSpy, розташований за посиланням: http://mainspy.ru/kolichestvo_simvolov. Введіть бажаний текст в спеціальне вікно і натисніть кнопку «Підрахувати», щоб побачити результат.