Як відредагувати pdf файл. Як відредагувати pdf документ.

Більшу частину документів на даний момент, які поширюються по всій мережі інтернет, складають pdf-документи. В їх основі лежить файл , який містить не тільки текст, але і графіку. Даний формат файл а визнаний універсальним: він буде виглядати однаково, не залежно від версії операційної системи і платформи комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Foxit PDF Editor.
Інструкція
1
Більшість програм, які працюють з pdf-документами, створюються тільки для їх читання. Таким чином, у багатьох користувачів персональних комп'ютерів створився стереотип про неможливість редагування даних файл ів. За допомогою вищевказаної програми цю операцію можна зробити досить швидко.
2
Для видалення однієї або декількох сторінок з відкритого документа необхідно натиснути верхнє меню «Документ» і в списку, вибрати команду «Видалення сторінок». Також це дію можна зробити іншим чином, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + Shift + D.
3
Після видалення декількох сторінок, очевидно, знадобиться додати кілька сторінок - натисніть верхнє меню «Документи» і виберіть пункт «Вставка сторінок».
4
Додавання тексту в документ здійснюється через верхнє меню «Інструменти» (виберіть пункт «Коментарі та позначки»). В цьому списку будуть відображатися безліч налаштувань, наприклад, «штампи», «примітки» і т.д.
5
Крім того, в програмі є можливість додавання практично всіх широко відомих геометричних форм: лінії, прямокутники, окружності, овали і багатокутники. Якщо який-небудь геометричної фігури не виявилося в даному меню, її можна намалювати самостійно, використовуючи інструмент «Олівець». Невдалі замальовки в тілі документа можна виправити не тільки повертаючи зміни, але і за допомогою інструмента «Гумка». Крім того, товщина ліній, а також контур і їх колір, можуть окремо налаштовуватися.
6
Варто відзначити, що будь-який текст в файл е можна як-небудь виділити або відзначити: маркером, виділенням кольору шрифту і т.д. До вашого документу можна прикласти абсолютно будь-який додатковий файл або вказати посилання для його скачування (при натисканні посилання відкриється у вашому браузері).
7
Також дана програма дозволяє зберігати в тілі документа всі графічні файл и, тобто з такого документа їх можна легко і просто скопіювати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oGAddaLZaFY