Як налаштувати радіо в інтернеті.

З розвитком послуг високошвидкісного доступу в інтернет багато традиційних медіазасоби стали переміщатися в мережу. Одним з перших традиційних ЗМІ в інтернеті з'явилося радіо, яке в даний час можна послухати в будь-якій точці земної кулі при наявності доступу до глобальної мережі. Налаштувати радіо можна різними шляхами.
Інструкція
1
Переважна більшість радіо станцій давно обзавелися власними сайтами в інтернеті . Для того щоб прослухати ту чи іншу радіо станцію, необхідно зайти на її сайт і натиснути на посилання "Слухати ефір" або "Прямий ефір", яка, як правило, розташовується прямо на головній сторінці. Після натискання на посилання відкриється нове вікно браузера у вигляді плеєра, в якому можна відрегулювати гучність, змінити бітрейт або поставити аудиопоток на паузу. Якщо ваш браузер блокує спливаючі вікна, то вимкніть цю функцію для сайтів радіо станцій, інакше з завантаженням плеєра можуть виникнути проблеми.
2
Існують радіо станції, що віщають переважно в мережі. Дані радіо станції працюють таким чином, що їх ефір можна послухати за допомогою встановленого на комп'ютер медіаплеєра, за умови сталого підключення до інтернету. Для того, щоб налаштувати радіо станцію в медіаплєєре, необхідно знайти посилання на ефір і відкрити її за допомогою нього. Посилання на ефір повинна мати розширення .pls або .m3u, таке ж як у звичайних плейлистів. Посилання на ефір бувають різні, і відрізняються вони, як правило, бітрейтом або форматом, в якому ведеться мовлення. Виберіть формат і бітрейт виходячи з швидкості вашого інтернет-з'єднання, скопіюйте посилання в буфер обміну, відкрийте медіаплеєр, натисніть кнопку "Відкрити URL", вставте посилання в поле і натисніть "Відкрити". Посилання можна зберегти як плейлист і відкривати в будь-який час.
3
Налаштувати радіо в інтернеті також можна за допомогою спеціальних сервісів прослуховування радіо станцій. Найпопулярнішим проектом такого роду є сайт moskva.fm, на якому зібрані всі радіо станції, що віщають в Москві. За допомогою даного сайту можна слухати прямий ефір будь радіо станції, а також прослухати архів будь-якої передачі, що виходила в ефір в будь-який час. Величезний архів радіо передач сайту дозволяє ділитися посиланням на будь-який час радіо ефіру всіх радіо станцій, що беруть участь в проекті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mrbZRw-gf9U