Як зайняти гостей.

Як правило, будь вечірка підпорядковується гастрономічному розкладом, тобто всі гості спочатку мляво збираються, дарують подарунки в залежності від випадку, сідають за стіл і настає період поїдання всіх страв, запропонованих господарями. Після цього мається на увазі десерт і можливо танці, тут вже хто як забажає. Але ж насправді не цього всі чекали. Мета будь-якої вечірки - веселощі, спілкування, прояв своїх здібностей і навіть нові знайомства.
Вам знадобиться
  • Фантазія, креативність і трішки вільного часу
Інструкція
1
Дуже важливо створити правильну атмосферу ще до початку свята, адже багато хто, приходячи в гості, відчувають себе скуто. Тим більше що є гості, які вважають своїм обов'язком прийти заздалегідь, коли господиня ще бігає в бігудях. Чим же зайняти таких гостей поки очікується прихід всіх інших запрошених? Ні в якому разі не потрібно давати в якості розваг сімейні фотоальбоми, звичайно, якщо сам гість не виявив бажання. Можна, наприклад, запропонувати прийшли вже гостям невеличкий аперитив, який також послужить відмінним способом знайомства людей, запропонувати якусь тему для бесіди, зав'язати розмову.
2
Коли свято в самому розпалі, зі столу вже майже все з'їдено і випито, можна розворушити гостей цікавими іграми. Не думайте, що ігри найбільше підійдуть для дитячих свят, а для людей старшого віку верх розваг - караоке з танцями під музику вісімдесятих. Зовсім ні, важливо тільки підібрати розвага в залежності від віку та настрою зібралася компанії.
3
До речі, потрібно знати, що «для розігріву» краще відразу віддати перевагу рухливим іграм, після них - вибрати інтелектуальні та логічні, а вже потім можна запропонувати щось незвичайне або відверте. «Для розігріву» гостей найбільше підійдуть такі ігри, як «Веселі питання», коли гості по черзі тягнуть листочки з жартівливими питаннями і відповідями на них, або «Шаради».
4
Головне в кожній вечірці ретельно продумати її сценарій, не метушитися і не намагатися кожному окремо приділити увагу. Весела компанія - запорука гарно проведеного свята!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ebPjw6aC9-c
Будь-яке торжество, яким би важливим воно не було, перетвориться в звичайні посиденьки, якщо господарі подбають тільки про частування, а не про дійсну організації свята. Щоб гостям надовго запам'яталося майбутній захід, чітко продумайте план його проведення. Включіть в план гри, якими будете розважати присутніх.
Інструкція
1
Чергуйте застілля і розваги, щоб гостям не було нудно. Для будь-якого свята підійдуть жартівливі тости, придумані в процесі гри. Можна скласти колективне побажання. Ви говорите строчку, далі сидить з вами вимовляє другу і т.д. Цікавіше і веселіше буде, якщо гості не просто скажуть побажання, а придумають риму.
2
Запропонуйте гру «Вгадай слово». Гості повинні поділитися на дві команди. Від кожної з них до ведучого підходять по одній людині. Ведучий говорить їм різні слова, які інші учасники чути не должни.Затем гравці повертаються в команди і за допомогою невербальних засобів (жестів, міміки) намагаються пояснити слово. За кожне вгадати слово дається жетон. Перемагає команда, яка набере більше балів. Почати гру краще з простих слів.
3
Наступним універсальним розвагою може стати гра «Фанти». Варіантів її багато. Гості, що сидять з одного боку столу, витягають з коробочки фант, на якому написана перша частина побажання. Другу частину дістає з іншого коробочки другий гість, що сидить на протилежній стороні. Побажання можуть вийти найнесподіванішими.
4
Альтернатива застільних пісень - гра «Вгадай мелодію». Знову запропонуйте гостям розділитися на дві команди, але вже по-іншому (за статевою або віковою ознакою). Включайте мелодії черзі для кожної команди. Якщо учасники не вгадали назву пісні, право відповіді переходить до сопернікам.За кожну правильну відповідь - бал. Можете запропонувати гостям і інший варіант гри. Попросіть учасників згадати пісні, в тексті яких присутні назви кольорів. Команди по-черзі повинні виконати кілька рядків з пісні.
5
Для танцювальної програми можете використовувати таку гру. Заздалегідь розріжте на дві частини стільки листівок, скільки пар гостей буде на святі. Складіть отримані частини на піднос або в коробку. Попросіть гостей витягнути по одній карточке.Затем присутні повинні знайти «другу половинку». Як тільки листівка складена, її господарі дарують один одному повільний танець. Ця гра - відмінний спосіб познайомити гостей . Придумувати розваги можете і під час заходу. Головне, щоб вони були доречні, а гостям було весело.
Корисна порада
Для активних учасників ігор можна підготувати символічні призи: цукерку, брелок, невеликий сувенір і т.д.