Як зробити форму для штучного каменю. Як купити форму для штучний камінь.

Натуральні матеріали для оздоблення та облицювання приміщень на Заході стали популярні ще в 60-і роки. До нас ця мода прийшла, як завжди, позже.Грубий, необроблений камінь, брили, валуни захоплюють нас своєю незламністю, твердістю. Споруди з натурального каменю стоять століття. Згадайте замки 15-17 століть. Ми ходимо туди на екскурсії, а колись там жили люді.Однако споруджувати замки довго і важко, а натуральний камінь - важкий і дорогий матеріал. До того ж, технології сьогодні інші. Чудовим виходом з положення є штучний камінь, що імітує натуральне покриття.
Вам знадобиться
  • -камінь;
  • -прозорий силікон в бллоне;
  • -панели з ПВХ;
  • -небльшая ємність;
  • - вода;
  • -моющее засіб для посуду;
  • -солідол;
  • -м'яка кисть;
  • -шпатель.
Інструкція
1
Штучний облицювальний камінь можна купити в готовому вигляді, а можна налагодити власне виробництво для домашніх цілей. І головним інструментом у виготовленні каменю стає форма, в яку заливається цементний розчин.
2
Така форма повинна в точності до найдрібніших частинок повторювати поверхню натурального каменю , бути міцною, щоб можна було використовувати її багаторазово, пластичною, щоб готовий виріб легко виймалося. Всім ці вимогам відповідають заводські форми з поліуретану. Але для домашнього використання вони дороги.
3
Не сумуйте, народні умільці давно придумали спосіб зробити власну форму для відливання оздоблювального каменю . Для цього потрібно: по-перше, сам камінь, з якого буде копіюватися форма, по-друге, універсальний прозорий силікон в балоні типу Soundal, Bau Master, по-третє, панелі з ПВХ для опалубки.
4
Розмітьте панелі ПВХ за розміром каменю з припуском 4см (висота каменю -3 см, висота до краю 1 см), відріжте і склейте опалубку «рідкими цвяхами» або «гарячим пістолетом». Радять використовувати і пластикові контейнери з-під морозива, але тільки невеликого розміру, а то зросте витрата силікону.
5
Візьміть невелику ємність (чашку, тазик, миску), наповніть її водою і додайте в неї засіб для миття посуду Фейрі. Вода повинна стати мильною.
6
Камінь і опалубку з внутрішньої сторони змастіть товстим шаром солідола.Видавіте силікон з балона в готову форму, візьміть м'яку кисть, умочіть її в мильний розчин і акуратно утрамбуйте шар силікону.
7
При необхідності видавіть ще балон силікону. Порядок роботи той же. Утрамбовуйте силікон за допомогою мильного розчину і м'якої кисті. Останній шар необхідно утрамбувати і вирівняти шпателем, змоченим в тому ж розчині з Фейрі.
8
Наповнена форма повинна висохнути, запасіться терпінням, це довгий процес, швидкість сушіння - 1 см в тиждень. Потім розберіть опалубку, видаліть камінь і вимийте готову форму все тим же мильним розчином з Фейрі.
9
Форма готова. Для одного каменю можна зробити кілька форм, тоді робота з виготовлення облицювання піде швидше. Крім того, цементний розчин можна фарбувати у різні кольори, домагаючись натуральності природного забарвлення.