Як відкрити свій магазин в селі.

Жителі села в переважній більшості відчувають брак якісних товарів: за покупками їм доводиться їхати у великі міста та районні центри. Відкриття магазина в селі - бізнес специфічний, але гарантує стабільний дохід.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - приміщення;
  • - транспорт.
Інструкція
1
Відвідайте село, в якому збираєтеся відкрити магазин. Зайдіть в місцевий орган управління, візьміть основні відомості про чисельність і склад на селища. Поспілкуйтеся з місцевими жителями: вони можуть стати джерелом цінної інформації для вас і охоче поділяться своїми побажаннями. Серед на селища ви зможете знайти і майбутніх працівників, оскільки рівень безробіття селах дуже великий. Після цього узгодьте всі необхідні питання з адміністрацією.
2
Підберіть приміщення для магазина . Будувати окрему будівлю - далеко не найкращий варіант. У селі напевно чимало закинутих або безгоспних будівель, які можна легко відремонтувати. Залучайте до роботи мешканців села. Більшість магазинів в селі виглядають непривабливо. Зробіть недорогий, але акуратний і красивий ремонт, щоб місцевим жителям було приємно заходити всередину. Враховуйте той факт, що для сельчан магазин і територія біля нього стане місцем зустрічей і спілкування.
3
При формуванні асортименту враховуйте, що в наявності повинні бути всі товари, які жителі села не можуть призвести самі. Ряд продуктів харчування завозити безглуздо, оскільки їх забезпечують особисті підсобні господарства. Зробіть кілька відділів з різними групами товарів. Формуйте асортимент, спираючись на попит покупців.
4
Придбайте вантажний транспорт для доставки. Щоб система логістики була налагодженою і не збитковою, вам доведеться завозити продукцію своїми силами. Не створюйте великих складських запасів, оскільки ходові товари розкуповуються в селі стабільно і без виражених стрибків попиту.
Зверніть увагу
Враховуйте форс-мажорні обставини, які можуть ускладнити роботу. Наприклад, заметені дороги в зимовий час. Заздалегідь продумайте, як можна вирішити цю проблему.
Корисна порада
Введіть у магазині супутні корисні послуги, наприклад, поставте Мультікасса для прийому платежів від населення.