Як знайти компанію за адресою.

Іноді виникає ситуація, коли потрібно знайти певну компанію . Якщо вам відомий її адресу, то отримати інформацію про неї не складе особливих труднощів. Дізнатися про місцезнаходження потрібної вам компанії можна кількома способами.
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку інтернет-сервісу ФНС Росії. Далі пройдіть по посиланню «Перевір себе і контрагента». Ви побачите спеціальну форму пошуку з певними полями. Кожне заповнювати зовсім не обов'язково. Якщо ви не володієте якоюсь точною інформацією з приводу цієї компанії, то краще залиште відповідне поле незаповненим. Введіть точний юридична адреса, і система видасть всі дані про наявні в ній фірмах і компаніях, які тут зареєстровані. Вам залишиться лише вибрати з довгого списку ту, яка вам потрібна. Така корисна опція дозволяє перевірити, не масовий Чи це адреса, наприклад, на нього може бути зареєстровано безліч фірм і компаній. Хоча найчастіше це може бути великий бізнес-центр, де дійсно є безліч орендарів.
2
Постарайтеся дізнатися фактична адреса компанії. Часто трапляється так, що фактичний і юридичний адреси компанії не збігаються. Пошук за допомогою юридичної адреси може виявитися безрезультатним. Хоча з цього адресою теж може перебувати якийсь представник. А якщо адреса є масовим, то навряд чи хтось зможе точно вам розповісти, де шукати цю компанію насправді. Серйозна і відповідальна компанія повинна сама вказувати на сайті, в буклетах, візитках співробітників і т.п. точна адреса місцезнаходження. А якщо організація сумнівного походження, то знайти її досить непросто, т.к. вона навмисне заплутує сліди.
3
Дізнайтеся місцезнаходження компанії за допомогою карти, якщо вам відомий фактична адреса. Купіть атлас або карту певного населеного пункту, а ще краще, якщо у вас є комп'ютер і підключення до інтернету, зверніться за допомогою до всесвітньої павутини. На сервісах Google Maps, Яндекс ви знайдете електронні карти місцевостей. Введіть в рядок пошуку певний адресу, і ви знайдете потрібну вам вулицю і будинок.