Як в'язати на в'язальної машині.

Хочу розповісти всім жінкам про захоплюючий повсякденному занятті - в'язанні на в'язальної машині. В'язання - це процес кропіткий, творчий, це постійна гра уяви. Величезне задоволення отримуєш від самої роботи і від готової речі! Коли плануєш пов'язати якусь річ, ніколи не знаєш, що в результаті вийде. Іноді виходить такий шедевр!
Вам знадобиться
  • Вязальная машина, пряжа.
Інструкція
1
Так от, перейдемо безпосередньо до справи. Речі, пов'язані на в'язальних машинах елегантні, мають рівне полотно і дуже індивідуальні. Але не будемо брати сучасні в'язальні машини "Зінгер", "Бразер". На них працювати просто і нецікаво. Ніякої творчої думки і творчої хватки НЕ нужно.Опішу нашу вітчизняну надійну вязальную машину "Нева-5". Мене вона ні разу не підводила. Можна в'язати дуже швидко речі і повсякденні, і ошатні. Вона вив'язує гладке полотно, ажур, візерунки триколірні, двоколірні, тільки треба трохи з нею подружитися, попрацювати, спробувати різні режими роботи. Початок роботи - це правильне розміщення самої машини на столі. Пригвинчувати машину потрібно дуже ретельно, кілька разів перевірити, щоб щільно стояв наш в'язальний агрегат, не ковзав по столу, так як працювати доводиться з певним зусиллям. Каретку потрібно рухати руками - машина не електрична, ручна.
2
Ну ось, машина встановлена, голки вирівняні, пил видалена жорсткої пензлем. Звичайно, спочатку продумуємо фасончик, красивий і модний, щоб вразити всіх наповал, особливо осіб чоловічої статі. Якщо передбачаються смужки або інший двоколірний візерунок - готуємо нитки двох або більше кольорів. Нитка вибираємо рівну-рівну, чи не товсту і не тонку, тоді й в'язати буде одне удовольствіе.Вязать краще з бобін, де нитка смотана особливим чином - шар за шаром. Ну, все готово, нитки заправлені в нітенаправітеля, у вас на носі окуляри (не обов'язково). Розрахунок в'язаного полотна, звичайно, вже зроблений. Це дуже просто. Зв'язати на машині маленький зразок, наприклад на 30-40 петель, зняти з машини. Потягнути на всі боки гарненько. Потім лінійкою виміряти, скільки петель вміщається в один сантиметр. Потім всі ці сантиметри помножити на розміри викрійки - і вперед!
3
Каретка ковзає по рейках легко. Вив'язується ряд за рядом, лягає нитка рівно, гладко. Ось і спина готова. До речі, обов'язково потрібно починати в'язання зі спини, а потім вже в'язати передню частину. Дуже акуратно вив'язати горловину, закрити петлі і зняти з машіни.Рукава будуть готові в один момент - вони в'яжуться ще швидше. Так ось, нарешті всі деталі готові. Дуже рекомендую пов'язані деталі наколоти на викрійку і трохи пропрасувати праскою. Це за умови гладкого вив'язати полотна.Сшівать краще на звичайній швейній машині. І красиво, і міцно! А потім я дуже раджу взяти спиці і ручками зв'язати комір, манжети і низ вашої красивою кофтинки. Це додасть неповторність, пікантність і виражену індивідуальність виробу. От і все! Гордість переповнює вас !! Таку красу зробила своїми руками! Ні в кого такої витонченої кофтинки немає і не буде! От і все. Успіху і удачі!