Як уникнути розподілу.

Для студентів п'ятого курсу бюджетної форми навчання питання розподілу варто завжди дуже гостро. І не лінь є головною тому причиною. Часом держава пропонує абсолютно невигідне розподіл: низька зарплата чи необхідність їхати в інше місто чи селище. На побажання самих студентів ніхто не звертає уваги, тому питання «як уникнути розподілу ?» Завжди актуальне.
Інструкція
1
Стати матір'ю або батьком. Поблажку при розподілі може отримати вагітна жінка, а також мати чи батько, у яких дитині ще не виповнилося 3 років на момент прийняття рішення про розподіл на роботу. Ця група студентів не отримує вільного диплома, але розподіл відбуватиметься за місцем проживання. Також можна буде вибрати місце роботи за бажанням з можливого за місцем проживання. Відзначимо, що якщо дитина старше трирічного віку, то ні про які поблажках не може бути й мови, вас розподілять як звичайного студента.
2
Вийдіть заміж/одружитеся. При цьому обов'язково, щоб ваша друга половина була депутатом, військовим, співробітником МВС, митниці, прокуратури, МНС тощо. Подібна група студентів звільняється від обов'язкового розподілу на місце роботи.
3
Знайдіть гідне місце роботи і отримаєте для ВУЗа заявку від нього. Тут все залежить від політики ВУЗу і вашої спеціальності. Відзначимо, що спочатку розглядаються заявки, що надійшли від державних установ, а вже потім - від приватних організацій. Тому не факт, що вашу заявку приймуть. Якщо ж ви впевнені, що проблем у ВУЗі з таким розподілом не виникне, можете поступити ще простіше. Відкрийте власне ІП або фірму і розподілити туди. Пам'ятайте, що ваша заявка буде схвалена тільки в разі відповідності майбутньої роботи і вашої спеціальності.
4
перевівши на заочну або платну форму навчання. Цей спосіб є найбільш витратним, але при цьому найвірнішим. В цьому випадку вільний диплом ви отримаєте, тільки якщо на платному відділенні ви провчилися не менше половини всього терміну навчання. Також вільний диплом отримують ті, хто вступає на навчання на платну магістратуру.
5
Рушайте на місце розподілу і добийтеся вашого звільнення. В цьому випадку ВУЗ можливо вам запропонує вам нове місце для пере розподілу . Якщо ж цього не станеться, ви вільні від зобов'язань перед державою.
Корисна порада
Відмовившись від запропонованого ВУЗом розподілу без законної підстави, ви повинні будете виплатити державі всі витрачені на ваше навчання кошти.