Як дізнатися характеристики відеокарти. Як дізнатися характеристики веб камери на ноутбуці.

На ринку зараз представлений величезний асортимент відеокарт. Варто прийти в магазин - очі відразу ж розбігаються від величезної кількості яскравих, кольорових коробок і зловісних на вид відеокарт з розфарбованими страшними кулерами і не менш страшними цінами. А як зазирнути за ціну і дізнатися, які вони приховують характеристики ?
Інструкція
1
Якщо ви тільки вибираєте, яку купити відеокарту і хочете знати її характеристики , то найпростіше це зробити, зайшовши на сайт виробника і вибравши там цікавить вас продукт. Якщо ви ще не визначилися з вибором і тільки думаєте, на чому б зупинитися, то найкраще подивитися огляди різних карт в інтернеті на спеціалізованих сайтах, або просто наберіть в будь-якому пошуковику «порівняння відеокарт». Там за графіками і таблицями можна легко визначити, що краще, а що гірше.
2
Якщо ж ви вже придбали карту і тепер бажаєте дізнатися, що ж у неї всередині, то для цього вам будуть потрібні програми діагностики, такі, як SiSoft Sandra, Aida, Everest або будь-яка подібна програма, яка може детально розповісти, що знаходиться по іншу сторону кришки комп'ютера.
3
Якщо ви хочете перевірити продуктивність відеокарти, то тут вам потрібно зупинити свій вибір на різних бенчмарках і синтетичних тестах, які по максимуму навантажують відеокарту, вичавлюють з неї всі соки і врешті видають результат в вигляді якихось абстрактних чисел. Правда, часто там же наводиться порівняння і з іншими популярними картами. Найбільш популярними з таких тестів є 3DMark, CINEBENCH, AquaMark і багато інших. Крім цього в деяких сучасних іграх так само вбудовані тести графіки, можна скористатися й ними.
4
Ще одна програма, яка може розповісти про характеристики відеокарти - це RivaTuner. Однак це не стільки діагностична програма, скільки програмний комплекс по розгону відеокарти, розблокуванню відключених блоків в графічних процесорах, управлінням охолодженням і багато чому іншому. Буде корисна власникам карт як Nvidia, так і ATI.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v9iZDZgnWVw