Як робити зачіски.

При виборі зачіски потрібно виходити з того, що вона допоможе стати дівчині красивіше. Не кожен може дозволити собі будь-яку зачіску і будь-який вид стрижки. Якщо у вас є недоліки, то спробуйте приховати їх за допомогою підходящої зачіски .
Інструкція
1
Вивчіть своє обличчя. Воно буває овальним, круглим, худим, вузьким, квадратним. Тому та зачіска, яка дуже йде вашої подружці, поїсть зовсім не підійти вам. Все залежить від типу обличчя. Однак овал - це ще не все. Підбираючи зачіску, необхідно об'єктивно оцінювати всі особливості, притаманні тільки вашому обличчю. Лоб, щоки, підборіддя, ніс, вуха, очі, рот грають важливу роль. Зачіска повинна відповідати загальному силуету фігури і росту. При невеликому зростанні відмовтеся від високої об'ємної зачіски .
2
З окремих пасом короткого волосся спробуйте зробити гострі «колючки», закріпивши їх гелем. Можна перетворити на колючки все волосся, а можна обмежитися тільки чубчиком. Якщо ви любите кучері, то накрутіть на волосся тонкі бігуді. Кожне пасмо перед накруткою змастіть мусом.
3
Злегка зволожені волосся довжиною до плечей розділіть проділом від вуха до вуха через тім'яну частину. На передні пасма нанесіть гель сильної фіксації, пригладьте волосся руками, зачешите за вуха, закріпіть невидимками. Решта пасма надайте обсяг, висушивши їх і піднявши біля основи феном. Кінці волосся накрутіть за допомогою фена так, щоб вийшли легкі локони. Зафіксуйте зачіску лаком для волосся.
4
Пофантазуйте з довгим волоссям. Зберіть верхню частину волосся на хвіст на потилиці. Зауважте хвіст вузлом. Залиште вільними пасма біля скронь, іншу частину волосся зберіть в не тугою джгут, оберніть навколо вузла, закріпіть шпильками. Кінці пасом у скронь злегка завийте на бігуді.
5
Проведіть косий проділ з двох сторін від скронь до верхівки. Верхні пасма з одного боку сплетіть в джгут, тимчасово зміцните на голові затискачем. Скріпіть в джгут пасма з іншого боку. Звільніть затискач, джгути перехрестите, заховайте їх кінці один під іншим. Закріпіть шпильками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G5lXXBmN7Yo
Ампірні зачіски позаминулого століття, на відміну від більш вигадливого бідермейера, не надто складні у виконанні. Натхнення перукарям надавали прості і вишукані локони красунь Стародавньої Греції. Тому і в сучасних домашніх умовах можна зробити зачіску дев'ятнадцятого сторіччя, треба тільки потренуватися.
Вам знадобиться
  • Мінімальна довжина волосся - до плечей
  • Плойка
  • Термобигуди
  • Лак для волосся
  • Пінка, віск або мус для волосся сильної фіксації
  • Гребінець в один ряд
  • Шпильки і шпильки-невидимки
  • Тонка гумка
Інструкція
1
Зробіть гребінцем в один ряд два проділу: один прямий посередині голови до тімені, другий - на тімені, на лінії, що проходить від вуха до вуха. Форма другого проділу - круг.
2
Волосся по другому проділу на тімені зберіть в тугий хвіст. Гумка повинна бути тонкою і підходити по тону до волосся. Але дивіться, щоб з боків залишалися волосся, розділені першим прямим проділом.
3
Розділіть хвіст на п'ять пасом і кожну з них намочіть лаком. Не просто побризкати, а гарненько просочіть.
4
Не чекаючи, поки лак висохне, закрутіть кожну пасмо колечком і зафіксуйте її шпильками-невидимками.
5
Якщо ззаду на потилиці є волосся, що не увійшли до хвіст, накрутіть їх на термобігуді або плойку. Можна поекспериментувати з діаметром локонів. Краще, щоб вони були менше колечок на голові, але крупніше, ніж бічні локони.
6
Решта з боків волосся накрутіть на вертикальні бігуді або плойку. Перший варіант краще, але тоді закручувати бічні пасма потрібно за кілька годин до споруди зачіски. Цей процес потрібно виконувати особливо акуратно. Перед завивкою на бігуді просочіть вологе волосся воском або мусом.
7
Зніміть бігуді з волосся. Локони Не розчісуйте, надайте їм потрібну форму і всю зачіску обробіть лаком.
8
Перевірте, чи симетричні бічні локони, не вибивається Чи із зачіски неслухняний волосок. «Шорсткості» можна виправити воском, пригладивши пасмо. Не бійтеся використовувати велику кількість фіксуючих засобів: це не обтяжить зачіску, а, навпаки, оформить її.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=akdreXAWX7k
Корисна порада
Можна прикрасити зачіску шпильками у вигляді квітів або навіть живий бутоньєркою. Підбирайте аксесуари, які підходять за стилем і кольором до вашого наряду.Лучше використовувати однотонні, а не строкаті заколки.