Як додати музику в блог.

Поділитися музикою в мережі стало простіше. З появою онлайнових плеєрів, музичних сервісів і мережевих сховищ можна публікувати будь-яку музику у своєму блозі і слухати її прямо на сторінці запису.
Інструкція
1
Найбільш популярним сервісом, програвач якого вбудовується в більшість блогів, став Простоплеер. Простоплеер об'єднує музичні файли з різних джерел мережі і володіє зручним пошуком по виконавцю і назві пісні. Для того, щоб вбудувати музику в свій блог, зайдіть на сайт prostopleer.com і зробіть запит в рядку пошуку. У результатах з'являться всі відповідні композиції. У рядку з піснею натисніть на кнопку у вигляді шестерінки, розташовану праворуч. Відкриється список команд, з яких вам необхідно буде вибрати "Код для вставки". Скопіюйте текст з сплив вікна і вставте його в редактор записів блогу. Після публікації в запису буде знаходитися плеєр з піснею, яку можна буде прослухати прямо в блозі.
2
Можливість вбудовування композицій в особистий блог є також у молодого сервісу Яндекс.Музика. Для цього зайдіть на головну сторінку проекту http://music.yandex.ru/, і за допомогою пошуку знайдіть необхідну пісню. Зверніть увагу, що в даному сервісі присутня не вся музика, а лише ті треки, публікація яких узгоджена з правовласниками. Знайшовши потрібну композицію натисніть на посилання з її назвою. Відкриється унікальна сторінка пісні, на якій знаходиться посилання "Інтеграція в блог". Натисніть на неї і скопіюйте відкрився embed-код, а потім вставте його в редактор записів. Пісня з'явиться на сторінці нового поста і її також можна буде прослухати натиснувши на Play.
3
Щоб поділитися унікальним звуковим файлом, якого не існує на перерахованих вище сервісах, скористайтеся проектом DivShare. Залогінитися в ньому можна за допомогою облікового запису Facebook. Після цього завантажте необхідну композицію і зайдіть на сторінку аудіозаписів вашого акаунта. Натисніть правою кнопкою миші на значок необхідної пісні, клікніть по посиланню "Embed" і скопіюйте код в редактор записів блогу. Музика відкриється також у спеціальному плеєрі від DivShare.
Зверніть увагу
Сервіс Яндекс.Музика доступний тільки жителям Росії та СНД.