Як визначити день іменин.

Іменини - день святкування пам'яті святого, на честь якого названо конкретна людина. У християнському світі прийнято називати дитину на честь святого, чия пам'ять святкується протягом декількох днів після народження, але невоцерковлені люди цьому правилу не випливають.
Вам знадобиться
  • Докладний православний календар.
Інструкція
1
День іменин визначається по пам'яті святого, чиє ім'я вам було дано при хрещенні. Інакше кажучи, паспортне ім'я Аліса, наприклад, вам не допоможе - такий святий серед православних святих немає. Дізнайтеся своє православне ім'я у рідних або хресних батьків.
2
Знайдіть найближчий день пам'яті святого, чиє ім'я ви носите. День пам'яті може збігатися з днем вашого народження, але частіше розрив становить до сорока днів і більше. Якщо ваші батьки не християни, то дотримуватися строгих канонів в пошуку імені не доведеться. День пам'яті найближчого тезоіменитого вам святого та є день ваших іменин.
3
В деяких випадках пам'ять святого покровителя святкується два рази на рік. Днем іменин вважається найближчий день пам'яті після вашого народження, а інші дні пам'яті називаються малими іменинами.
4
Відомі випадки, коли людина, народжена взимку, святкував іменини влітку. Це пов'язано з тим, що тільки один відомий святий носив це ім'я, а пам'ять його святкується тільки раз на рік. Як правило, такі випадки пов'язані з тим, що ім'я давали невоцерковлені батьки.
5
Під статтею вказано посилання на сайт, за допомогою якого можна визначити день власних іменин або вибрати ім'я для новонародженого.
Зверніть увагу
Мало дізнатися дату іменин. Вивчіть історію життя свого святого - житіє. Ви названі в його честь, бо ваше власне життя повинна стати таким же подвигом і прикладом моральності і праведності.