Як малювати людини-павука.

  •  Людина павук - дуже популярний супергерой, багато хто хоче навчитися його малювати. Для цього не потрібно яких або професійних навичок. Намалювати його можна за допомогою простих геометричних фігур.Последовательно виконуйте подальші кроки, щоб дізнатися, як малювати людини-павука.
  •  Щоб намалювати людини-павука, зробіть спочатку начерк олівцем спільних рис тіла. Починайте з промальовування простих геометричних фігур, що позначають основні частини тела.Фігура і поза повинні бути нарочито виразними. Навіть статична поза людини-павука повинна бути гранично виразна і навіть кілька театральна. Хоча його зазвичай малюють в динамічних позах. Вони говорять про його спритності і швидкості реакціі.На цьому етапі намагайтеся лише дотриматися пропорції. Тому не затримуйтеся на окремих деталях і не періть неправильно проведені лінії, а тільки поправляйте їх карандашом.Теперь звірте пропорції. Підрахуйте скільки овалів розміру голови вкладається в повний зріст фігури. Фігура повинна складатися приблизно з семи голів.
  •  Прорисуйте костюм і мускулатуру людини-павука. Контури фігури прорисуйте чіткими лініями. Так фігура буде виглядати більш чітко і об'ємно. Розфарбуйте костюм соковитими фарбами в площинному стилі, тобто без яскраво виражених тіней і бліков.Виберіте напрям освітлення. Підсильте і поглибте тіні. Пропрацюйте деталі. Прорисуйте мускулатуру, м'язи повинні бути напружені і виразні.
  •  Коли фігура людини-павука завершена прорисуйте фон. Фон повинен відповідати. Намалюйте хмарочоси висотні будівлі. Дайте простір навколо фігури.Начінайте з легкого начерку. Намічайте будівлі у вигляді простих геометричних фігур. Якщо ви малюєте олівцем і фломастерами, зробіть спершу легкий начерк простим олівцем. Уточнюйте або змінюйте лінії за допомогою ластику. Бажано вибирати більш м'які види гумки. Корегуйте поки не досягнете бажаного результату. Коли начерк фону готовий і ви впевнені в його рішенні, приступайте до розфарбовування. Корисно перед очима мати приклад готового зображення. Якщо його у вас немає то ви повинні представить собі кінцевий результат.
  •  Якщо кінцевий результат вас не задовольняє. Ви щось хочете змінити. Скористайтеся графічним редактором. Оцифрує зображення з допомогою сканера або фотоапарату. Відкрийте його в графічному редакторі. Тут ви зможете додати контрастність. Можна вирівняти колір і тон зображення людини-павука. Для того, щоб поправити силует або контури зображення, краще використовувати цифровий планшет.Еслі ви хотііе намалювати свою позу людини-павука, попросіть друга попозувати вам. Зробіть з нього начерк. Онл ляже в основу вашої картінкі.Есть простий спосіб порівняти пропорції. Тримайте олівець на витенутой руці, зажмурте одне око. Підрахуйте скільки овалів голови поміщається в тілі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VdAAcCX1qVw
Людина-павук є, мабуть, одні з найбільш пам'ятних мультиплікаційних персонажів. І дуже багато любителів мультфільмів напевно замислювалися, наскільки складно буде його намалювати. На ділі ж це не являє собою ніякої складності, а потрібно всього лише п'ять кроків для отримання якісного його зображення.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу
  • - графітовий олівець
  • - ластик
Інструкція
1
Для початку необхідно намалювати особливу заготовку для фігури людини- павука у вигляді трапецієподібних і овальних фігур. Цими фігурами, відповідно, і будуть частини його тіла. Потрібно звернути особливу увагу, що починати малювати слід з голови, щоб надалі не помилитися в інших пропорціях.
2
Далі починається промальовування його голови з позначення очей, а потім - м'язів. Потім більш детально промальовувалися біцепси і трицепси, як би накладаються на попередньо намальовані овали. Пальці ж промальовувалися тільки після того, як позначені всі м'язи рук. Також послідовно позначається корпус його тіла.
3
Після рук і корпусу промальовувалися ноги таким же "обрісовочним" способом. Спочатку вимальовуються овали, а потім малюються ступні. Далі всередині позначених форм можна намалювати ікри і ретельніше промальовувати м'язи ніг.
4
Тепер можна позначити сіточку на костюмі, знову таки починаючи з голови. Далі позначається символ людини- павука на його костюмі.
5
І в ув'язненні павутинка позначається на руках і ступнях, лінійно підкреслюючи рельєф м'язів. Тепер можна акуратно стирати непотрібні лінії, а саме лінії, що залишилися від первісної заготовки.
Зверніть увагу
Олівець для малювання слід вибирати не дуже твердий, так як він досить погано піддається стиранню.
Корисна порада
Орієнтуючись на картинки-посібники, слід копіювати пропорції спочатку малих форм, а потім орієнтуватися на лінії всередині них. Таким чином, чим точніше будуть позначені початкові пропорції, тим легше буде правильно завершити малюнок.