Як зняти сонливість.

Сонливість з'являється в результаті недосипання, стресів, а також в період простудних захворювань, коли мікроби і віруси атакують організм. Спочатку потрібно виявити причину сонливості, якщо вона не пов'язана ні з якими хворобами, то необхідно її усунути. Для цього скористайтеся хитрими способами обдурити організм.
Інструкція
1
Кофеїн - потужний засіб в боротьбі зі сном. Якщо у вас немає яких-небудь відхилень в роботі серця, то скористайтеся допомогою міцної кави. Але не перестарайтеся, інакше сон пройде, але стан буде все ж не бадьоре, а швидше за все перезбудження. Замість кави підійде і будь енергетичний напій, але будьте обережні, енергетики можуть заподіяти непоправної шкоди серцево-судинної системі. Не захоплюйтеся цим.
2
Контрастний душ з сильними перепадами температур виведе організм зі сплячки. Приймайте його одразу, як тільки встанете. На весь день ви зарядитесь нескінченною енергією. У продажу є і спеціальні гелі для душу, в їх склад входить кофеїн або екстракт зеленого чаю. Якщо ви будете використовувати дане миючий засіб, то можете обійтися і без ранкової кави.
3
Легка пробіжка по утрам допоможе подолати сонливий стан. Кров почне швидше циркулювати, а ви відчуєте прилив сил і активності. Якщо ви будете бігати щоранку, то це матиме позитивний вплив на організм, м'язи підтягнуться і прийдуть в тонус. Якщо ви працюєте недалеко від будинку, щоб розігнати сон, ходите в ранковий час пішки. Так ви і гроші на проїзд заощадите, і сон проженіть.
4
Намагайтеся лягати спати якомога раніше. Ви повинні приділяти на сон не менше 6-7 годин на добу. Якщо ваша млявість пов'язана з поганою якістю нічного сну, пропийте курс легких заспокійливих засобів, наприклад, пустирник, материнку, валеріану або м'яту. Не забувайте і про прийом вітамінних комплексів, особливо навесні і восени, коли організм потребує підтримки.
5
Якщо вас так і буде хилити в сон в денний час, зверніться до лікаря і пройдіть повне обстеження. Іноді погане самопочуття і постійний занепад сил - наслідок хвороб внутрішніх органів. Будьте уважні по відношенню до себе, не стимулюйте організм кофеїном, якщо він вам не допомагає.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dFE08LRYg2w