Як лікувати лямбліоз у дітей.

Лямблії називаються одноклітинні паразити. Вони можуть зустрічатися в двох формах: або в цістірованной, або в вегетативної. За даними фахівців, такими мікроскопічними організмами заражено майже 20% населення всієї планети. Лямблії можуть виявитися в накопичений воді, погано промитих овочах і фруктах.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, що лікування лямбліозу має бути обов'язково комплексним. Крім того, призначати його і проводити може тільки лікар (гастроентеролог або педіатр). Самолікування в даному випадку неприпустимо, воно здатне призвести лише до погіршення стану здоров'я дитини, а також до розвитку ускладнень.
2
В програмі лікування буде присутній дієта. В раціон харчування дітей раннього віку на два-три дні необхідно включити продукти, багаті пектинами (енетеросорбентамі). До них можна віднести чорничний кисіль, рисовий відвар, каротин-яблучну суміш. Перехід до звичного раціону здійснювати варто поступово, зважаючи на стан дитини. На початковій стадії, до речі, не менш корисними виявляться і тюбажи за методикою Дем'янова. Подібна процедура дозволить швидко і ефективно звільнити організм від лямблій і від продуктів їх життєдіяльності. Крім того, процедура тюбажу сприятиме хорошому відтоку жовчі, стимулює перистальтику кишечника.
3
У лікуванні лямбліозу велике значення має нормалізація біоценозу кишечника (при зараженні лямбліями відбувається порушення його роботи). Тому в раціон харчування дитини слід включити кисломолочні продукти, які допоможуть відновити нормальну мікрофлору кишечника. Лікар-гастроентеролог може призначити курс лікування спеціальними еубіотіческіе препаратами (наприклад, він може виписати «Лактобактерин», «Лактусан» або «Біфідумбактерин»). Не виключено і відновлення за допомогою фітотерапії.
4
Проводити фітотерапію необхідно не тільки для відновлення слизової оболонки кишечника, але і для закріплення терапевтичного ефекту. Тривалість її проведення становить в середньому від одного до двох місяців. Крім фітотерапії фахівець може призначити ще й спазмолітичні препарати, засоби, які містять беладонну або які володіють газо- і ентеросорбціонной ефектом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7YnO-W4jsiE
Корисна порада
Давайте дитині полівітамінні та мінеральні комплекси (наприклад, «Кіндер-Пиковит» або «Centrum»).