Як зшити фуршетну спідницю. Як красиво задрапірувати довгу спідницю.

Фуршетная спідниця - це зручне рішення, що дозволяє швидко і красиво задрапірувати святковий стіл. Вона допоможе візуально об'єднати кілька столів і підтримає оформлення приміщення відповідним кольором.
Вам знадобиться
  • Ткань,
  • ножницы,
  • мел,
  • линейка,
  • нитки,
  • иголка,
  • швейная машинка,
  • стрічка "Липучка".
Інструкція
1
Виміряйте висоту прикрашаного столу. Ця величина буде відповідати висоті фуршетной спідниці. Якщо ви зменшите висоту спідниці на кілька сантиметрів, її нижній край не стосуватиметься статі і на нього випадково не наступлять. Якщо ви не знаєте точну висоту столу, зробіть спідницю висотою в 72-73 см. Цього розміру вистачить на середньостатистичний стіл. Потім виміряйте периметр столу. Він відповідатиме довжині спідниці. Якщо ви збираєтеся з'єднувати разом кілька столів, не робіть занадто довгу фуршетну спідницю . Практичніше приготувати дві спідниці і з потреби комбінувати їх. До того ж, такі прикраси простіше перевозити і прати.
2
Придбайте матеріал для майбутньої фуршетной спідниці. Підходящим варіантом може стати будь-яка струмлива тканина, зроблена з синтетичних волокон. Такі тканини, як правило, бувають легкими, зносостійкими і стійкими до вицвітання. Як приклад можна запропонувати 100% поліестер. Драпірувати спідницю з такої тканини не складно. До того ж, якщо вона забрудниться, ви легко зможете її відіпрати.
3
Головна прикраса фуршетной спідниці - складки. Вони можуть бути односторонніми і зустрічними двосторонніми. Щоб зробити спідницю з односторонніми складками, розкладіть тканину на зручній поверхні. Потім складіть її навпіл, лицьовою стороною всередину. Відступивши від згину 4 см, нанесіть крейдяну лінію. З цієї лінії змітайте складки. Розгорніть тканину і покладіть отримані складки в одну сторону. Візьміть праску і заутюжьте їх. Щоб складки краще трималися, прострочите їх на швейній машинці двома рядками, паралельними верхньому краю спідниці. Якщо ви хочете зробити фуршетну спідницю із зустрічними двосторонніми складками, підготуйте вищевказаним способом тканина, але перед прасуванням кожну складку розправте і покладіть на обидві сторони від середини складки. Потім так само прострочіть верхній край спідниці, щоб складки не розчинялися.
4
банкетний спідницю можна прикріпити до скатертини за допомогою стрічки «Липучки». Відміряйте шматок стрічки такої ж довжини, як і ваша спідниця. Роз'єднавши верстви стрічки, одну частину пристрочите до верхнього краю спідниці, а іншу пришийте по периметру до скатертини.