Як послати посилання. Як в повідомленні посилання послати.

Посилання - своєрідний віртуальний вхід на сторонній ресурс (сайт, блог, файлообмінник, соціальну мережу тощо). Деякі сайти свідомо блокують посилання на сторонні ресурси, боячись залишити на своїх сторінках згадка сайту з вірусом або іншою інформацією, що суперечить етиці ресурсу. Однак розмістити на загальному огляді або послати посилання в приватному повідомленні можливо навіть при самих строгих обмеженнях.
Інструкція
1
Довгу посилання скоротіть. В особистих повідомленнях, як правило, обсяг послання обмежений, не варто витрачати його даремно. В цьому вам допоможуть такі сервіси скорочення посилань, як http://yourls.org/і http://goo.gl/. Введіть посилання в спеціальне поле і натисніть клавішу «Введення» або кнопку "Shorten" - «Скоротити». Результат скорочення скопіюйте і вставте в повідомлення.
2
Існують і інші сервіси, що дозволяють скоротити посилання до декількох символів. Користуйтеся тієї, яка вам більше подобається. Деякі з них перераховані в примітках до статті.
3
Якщо посилання досить коротка сама по собі або вже скорочена, але повідомлення не може бути надіслано, бо одержувач блокує повідомлення з посиланнями, підіть на маленьку хитрість: перероблюйте посилання , зробивши неактивною і формально несхожою на посилання . Приміром, замість http://goo.gl/напишіть: «http://goo (точка) gl». Російське слово можете замінити англійським, інші знаки пунктуації теж можна замінити назвами.
4
В деяких випадках постановка додаткових слів не потрібна. Просто поставте прогалини між частинами адреси: http://goo. gl/. В дужках можете написати примітку, що посилання буде активна, якщо прогалини прибрати. Втім, це необов'язково - швидше за все, досвідчений користувач сам здогадається, як обробити ваше послання.
Зверніть увагу
Чи не посилайте в повідомленнях посилання, що ведуть на заражені вірусами ресурси і сайти провокаційного змісту. Давайте своїм візаві корисну інформацію про програми, книгах і зустрічах.