Як відремонтувати хутро. Як полагодити возгратний хутро 2А125.

Вироби з хутра дуже гарні, теплі і зносостійкі, вони не тільки дарують тепло в морозну зиму, але і говорять про статус власника. Залежно від виду хутра термін служби таких речей різний. Правильний догляд допоможе продовжити життя виробу, а чистка та ремонт, можливо, подарують речі нове життя.
Інструкція
1
З часом шкірна основа хутра (міздря) перестає тягнутися, стає сухою і ламкою, як папір, і втрачає еластичність. Кушніри в таких випадках кажуть, що міздря втрачає наповнення, тобто ті жирові компоненти, які спочатку притаманні шкіри. Для відновлення властивостей шкіри в неї періодично треба вносити пом'якшувальні і влагоудерживающей вещества.Наілучшім наповнювачем для шкіряної тканини виробів з цінних видів хутра, а також з каракулю в домашніх умовах є розчин добре закиснув хлібних квасів. Нанесіть рівномірно даний розчин на шкіру вироби, складіть його хутром назовні і залиште лежати 20-30 хвилин в залежності від товщини. Це робиться для рівномірного розподілу вологи. Після цього мездру акуратно і рівномірно, не пропускаючи ділянок, проминають руками для розпушення колагенових волокон і збільшення пластичності шкіряної тканини.
2
При носінні ворс втрачає блиск, скочується і стає брудним. Є кілька простих способів почистити його в домашніх условіях.Самий простий спосіб почистити хутро - це протерти його ватним тампоном, змоченим технічним спиртом або бензином у всіх напрямках. Потім залиште виріб до повного випаровування рідини з поверхні хутра .Мех із середнім ворсом (наприклад, норку) можна почистити, пересипавши волосяний покрив звичайними сухими висівками. Розподіліть порошок по хутру і залиште на кілька хвилин, а потім струсіть і почухайте щеткой.Для очищення сильно забруднених місць (зокрема, коміра), виготовлених з шкурок калана, щипати видри, бобра і морського котика, найкращі результати дає обробка ворсу свіжими курячими яйцями . На волосяний покрив нанесіть три яйця (білки і жовтки разом) і втирайте пальцями, намагаючись змочити все хутро. Потім складіть комір волосом всередину і залиште приблизно на 1 годину. Потім ретельно промийте теплою кип'яченою водою (температура води близько 40 ° C) протягом 30-40 хвилин. Міняйте воду 3 рази, відіжміть руками, не викручуючи, і повісьте для природного висихання.
3
пожовклі хутрі (найчастіше це відбувається зі шкірками білої норки і песця, горностая і світло-сірого каракулю) на деякий час можна повернути білизну дуже доступним способом. На очищений від забруднень і жиру ворс наносите суміш перекису водню і тальку консистенції рідкої кашки. Коли суміш висохне, струсіть і почистіть щеткой.Еслі хутро вигорів, з'явилися плями, які неможливо вивести, його можна пофарбувати. Для цього використовують фарбу для волосся, слідуючи інструкціям, як ніби ви фарбуєте волосся. Але сохнути шкурка повинна при кімнатою температурі.
4
Навіть якщо (зазвичай біля шва) з'явилася дірка, не турбуйтеся. Підпорі найближчий шов підкладки і подивіться на прорив. Якщо порвалися нитки, просто зашейте це місце через край, заправляючи хутро наружу.Еслі рветься сама шкурка, то місце доведеться проклеїти. Візьміть звичайний клей "момент", "супер момент" не підходить, можете просто зіпсуєте річ. Акуратно стягніть краю розриву, особливо стежачи, щоб нічого не перекосилося. Накладіть на зашите місце шматочок бинта і промажте клеєм, просочуючи не тільки бинт, але й міздря шкурок і дайте клею просохнути.
Корисна порада
Допоможе розправити заломи і зрадить блиск ворсу легке прасування гарячою праскою через білий папір, не затримуючись на одному місці. Пар при цьому не використовується.