Як відкрити файл формату iso.

В форматі iso кодуються файли , в яких містяться повні копії контенту компакт-диска і його файлової системи. Такі файли називаються "образами диска", і використовуються вони, в основному, для розповсюдження в мережі. Відкрити файл даного формату можна за допомогою спеціального софту.
Інструкція
1
Для того, щоб відкрити файл iso вам знадобиться спеціальна утиліта під назвою Daemon Tools. Дана програма створює "віртуальний" привід компакт-дисків, в якому монтується "віртуальний диск". Daemon Tools можна скачати за посиланням http://www.cwer.ru/sphinx?s=Daemon+Tools, а також на офіційному сайті програми: http://www.daemon-tools.cc/rus/home. Додаток має дві версії: платну і безкоштовну. Для відкриття, перегляду і редагування файлів формату iso функцій безкоштовної версії цілком достатньо. Установка програми займає лічені хвилини і не вимагає особливих опцій.
2
Після установки програма починає функціонувати у фоновому режимі, а її іконка з'являється в системному треї. Натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть кнопку "Емуляція" в контекстному меню. Потім клікніть по рядку "Всі опції включені". Програма готова до роботи. Тепер, якщо увійти в папку "Мій комп'ютер", або в будь-який інший файловий менеджер, то крім встановлених в системі фізичних дисководів, можна бачити один або кілька віртуальних приводів. За допомогою цих приводів і виробляється відкриття файлів формату iso.
3
Відкрийте головне вікно програми Daemon Tools і клікніть лівою кнопкою по іконі "Привод 0: [X:] Порожній". Після цього відкриється вікно провідника Windows, в якому вам необхідно знайти файл формату iso.Зайдіте в "Мій комп'ютер". Один з віртуальних приводів тепер повинен називатися по імені образу диска. Клацніть по ньому двічі. В результаті цього диск або відкриється як звичайний CD після автозапуску, або вміст диска відобразиться як у вікні провідника. Зазвичай в файлах формату iso містяться дистрибутиви програм для установки, або файли ігор, які працюють тільки за наявності компакт-диска.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sylML6BCGNQ
Зверніть увагу
Для того, щоб "витягти" віртуальний диск, відкрийте вікно програми Daemon Tools, натисніть на іконку приводу правою кнопкою миші і виберіть команду "Размонтировать".