Як вирішувати головоломки.

пазли - це одночасно відпочинок і робота, тренування мозку. Люди вигадують все нові і нові секрети і просять інших розгадати їх. Що ж може бути цікавіше пошуку рішення таких загадок?
Вам знадобиться
  • Логіка, кмітливість, терпіння, увагу, час.
Інструкція
1
Розгадувати головоломки - шалено цікаве заняття, особливо якщо оригінально придумані і оформлені. Всякі лабіринти і кубики Рубіка майже всі ми дізналися і полюбили ще в детстве.Ето дуже корисна в усіх відношеннях річ, це ціле іскусство.Можно розвивати мислення, уважність, кмітливість, швидкість сприйняття, здатність аналізувати і продумувати ситуацію, а також поліпшити дрібну моторику пальців .але як же навчитися їх розгадувати? В відповіді дивитися не будемо - так одразу втрачається весь інтерес.Нужно підходити до вирішення головоломок обдумано, з холодною головою. Повертати її в руках або подивитися уважно на загальний вигляд малюнка (якщо мова йде про предмет або про збірку в друкованому вигляді, відповідно).
2
Далі оціните ситуацію і перевірте свої перші, сходу прийшли на думку здогадки. Потім (в разі невдачі) спробуйте розвинути їх, змінити положення головоломки, в прямому сенсі "подивитися на неї з іншого боку". Таким чином, сприйняття освіжається і деяка можливо присутня "замиленість" пропадає, дозволяючи тим самим набагато швидше знайти рішення даної головоломки. В тих цілях, а саме для свіжості сприйняття, можете попросити кого-небудь допомогти вам або навіть просто розкажіть цій людині про свої спроби вирішити головоломку, адже промовляючи ще раз свої дії вголос, ви як би знову виконуєте їх подумки у себе в голові, і ваш мозок паралельно продовжуватиме аналізувати ситуацію, іноді це дозволяє знайти нові способи вирішення головоломки.
3
Як і в будь-якій справі, тут важлива практика. Іноді тому, що просто існують певні типи головоломок, які мають схожі методи рішення, але частіше просто виходячи з більшої розвиненості ваших навичок в результаті попередньої діяльності, тим самим рішення може прийти істотно бистрее.Удачі!