Як встановити потрібний шрифт і писати красиво.

Знайома ситуація: пишете вітальний текст або хочете доповнити фото красивою написом, а підходящого шрифта немає в стандартному наборі? Всі шрифти надто прості і вже надокучили оці. Як бути? Завантажити пакет шрифтів або окремий красивий шрифт в інтернеті. Але як встановити шрифт в програму, наприклад, Photoshop або Word?
Інструкція
1
Шрифти являють собою графічні файли особливих форматів, таких як PostScript Type і OpenType. Кожен символ в такому файлі прописується по піскелей. Ем складніше і красивіше виглядають букви і цифри в шрифті, тим файл шрифта більше за обсягом.
2
В Windows нестандартні шрифти, скачані користувачем, встановлюються таким чином: потрібно відкрити "Мій комп'ютер", зайти на диск "C:/", вибрати папку "Windows". У цій папці ви знайдете наступну папку - "Fonts". Ця папка позначена буквою «А» на ярлику.
3
Тепер розташуйте вікно відкритої папки "Fonts" так, щоб туди можна було перетягнути файл. Затисніть файл шрифта лівою кнопкою миші і перетягніть. Пройде установка шрифта , яка триває зазвичай 1-2 секунди. В цей час всі програми, які використовують текст, повинні бути закрити.После установки шрифта запустите потрібну програму, наприклад, Microsoft Word, і в списку шрифтів ви побачите встановлений шрифт.