Як встановити унітаз самостійно.

В установці унітазу немає нічого надскладного, і якщо ви не звикли викликати майстра для виконання подібних робіт, то поставити цю незамінну частину інтер'єру туалетної кімнати ви зможете самостійно.
Інструкція
1
Унітаз повинен встановлюватися на 50 - 100 мм вище зливного отвору каналізаційної труби - це одне з головних правил, яке необхідно дотримати, виконуючи роботу. В іншому випадку вода буде погано йти, створюючи неприємності. Тому, перед установкою унітазу , найчастіше доводиться піднімати рівень підлоги, який в підсумку повинен бути ще й ідеально рівним.
2
Якщо підлога відповідає висунутим вимогам, почніть установку унітазу з перекриття подачі холодної води, якщо для водопостачання унітазу не передбачений окремий висновок. Поставте унітаз на потрібне місце і за допомогою олівця або маркера відзначте місця кріплення. Посуньте унітаз і просвердлите потрібні отвори.
3
Одягніть на вихідний отвір унітазу гнучку трубу і, поставивши унітаз на місце, підключіть його до зливного отвору каналізаційного стояка. Закріпіть унітаз на підлозі, укрутивши болти в раніше приготовлені отвори. За допомогою гнучкого шланга з'єднайте зливний бачок унітазу з подачею холодної води. Відкрийте вентиль і повірте роботу зливного бачка після його наповнення. Переконайтеся, що в місцях з'єднань відсутній текти.
Корисна порада
Використовуйте в роботі санітарний силіконовий герметик і стрічку ФУМ для надійності різьбових з'єднань.