Як повернути бракований телефон.

На жаль, може статися таке, що куплений вами телефон виявиться несправним. Що ж у такому випадку робити? Звичайно ж, слід піти в магазин, щоб обміняти товар або повернути свої гроші.
Інструкція
1
В магазині зі своєю проблемою зверніться до будь-якого до продавця-консультанта. Вас зобов'язані направити для перевірки несправності і якщо вона підтверджена, то вам повинні повернути гроші. Але це в кращому випадку.
2
На жаль, зустрічаються випадки, коли персонал не дорожить репутацією магазину, і ви можете зіткнутися з хамством і відмовою. Продавець може вам заявити, що телефон є так званим ТСТ - технічно складним товаром, і ви не можете обміняти апарат або отримати назад гроші. Це абсолютно не так.
3
Пам'ятайте свої права - вони вказані в законі «Про захист прав споживачів». Навіть куплений в кредит, товар підлягає заміні або поверненню. Ви маєте право здати телефон , навіть якщо втрачена оригінальна упаковка і чек. Але збережений гарантійний талон на товар і касовий чек допоможуть спростити ситуацію.
4
У разі відмови напишіть претензію в двох примірниках до відділу прав споживачів. У цій претензії вам слід висунути прохання про розірвання з магазином договору купівлі-продажу. Не потрібно згадувати про повернення або обміні телефон а.
5
Краще наполягайте, що при можливій експертизі ви повинні бути присутніми самі. Далі віднесіть претензію в магазин і отримаєте підпис від представника торгової організації. Найчастіше це може налякати керівництво магазину, і воно не захоче зайвих перевірок і розглядів.
6
Якщо ж магазин це не зупинило, то вам залишається чекати протягом 10 днів. Доставка апарату в сервіс-центр буде в інтересах самого торгового підприємства. Краще не віддавати товар по гарантійному талону в ремонт самостійно. Адже він може затягнутися. Ви завжди маєте право забрати гроші або отримати новий апарат.
7
Знайте свої права і вміло ними користуйтеся. Грамотний покупець завжди доб'ється поставленої мети.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_0KTnKqC7DI