Як одягнутися в стилі хіп-хоп. Як краще одягатися в стилі хіп хоп.

Одним з найяскравіших прикладів безпосереднього взаємозв'язку моди і музики є напрямок хіп-хоп . Саме музика сформувала стиль одягу, популярний не лише серед виконавців. Мода в стилі хіп-хоп - барвиста, креативна і стильна, вже кілька десятиліть вона очолює топ молодіжної моди. Якщо ви бажаєте стати модним Хіпхопери, то дотримуйте деякі негласні правила цього стилю.
Інструкція
1
Щоб заінтригувати оточуючих вас людей, вибирайте одяг контрастних і яскравих кольорів з виблискуючих і переливаються матеріалів. Традиційне забарвлення костюма хіпхопера - чорний, червоний і зелений, але сучасні молоді люди носять одяг і яскравих неонових відтінків.
2
Танцювати хіп-хоп зручніше в спортивного взуття, тому носите кросівки відомих брендів. Доповніть їх довгими яскравими шнурками.
3
Значна частина одягу хіпхопера - аксесуари. Доповніть наряд очками з великими стеклами, масивними золотими або срібними ланцюгами і кільцями. Класичний образ передбачає зачіски афро-американців: дреди, афрокосички і жорсткі кучері.
4
В якості буденної одягу надіньте мішкуваті штани, футболки з великими логотипами. Відмінною подружжям стилю, є бейсболка. Надіньте її набакир, і ваш образ буде закінченим.
5
З настанням нового тисячоліття в хіп-хоп стилі з'явилися елементи мілітарі стилю, молоді люди стали носити об'ємні штани без кишень і пояса, такі, в яких ходять ув'язнені. Неймовірно популярними стали фланелеві сорочки.
6
Кожен з виконавців додає щось своє в цей стиль. Наприклад, PP Diddy ввів на зміну мішкуватою спортивному одязі елегантні білі костюми, фетрові капелюхи, шкіряне взуття, хутряні куртки та прикраси з благородних металів.
7
Ще один популярний образ - взуття на плоскій підошві, джинси або шорти кольору хакі і бандана або бейсболка в тон всього комплекту. Доповніть образ сонячними окулярами.
8
Дівчата можуть надіти елегантні спортивні комплекти одягу, прикрашені стразами і блискітками, короткі спідниці і облягаючі джинси, всілякі топи і сорочки. Одяг для жінок в стилі хіп-хоп досить демократична, в ній багато спільного із зухвалим і сексуальним стилі м R'n'B. Яскраві представниці хіп-хоп культури Ферджі, Аліша Кіз і Ріанна - законодавиці моди в стилі хіп-хоп .
9
Купуйте одяг в хороших спортивних магазинах, секонд-хендах і блошиних ринках, де цілком можливо знайти відмінні, а головне ексклюзивні речі.