Як в'яжуться рукавиці гачком.

В'язання гачком дозволяє створювати самі незвичайні комбінації і візерунки. Щоб освоїти техніку в'язання досконало, для початку краще спробувати пов'язати щось легке і доступне. Рукавиці, наприклад.
Вам знадобиться
  • Вага вовни 100гр
  • Гачок №3
Інструкція
1
Малюнок в'язки: рельєфні лицьові і виворітні стовпчики з накидом. Рукавицю в'яжуть від кінців пальців. Для початку роботи зв'яжіть ланцюжок з 4 повітряних петель і зімкніть в коло напівстопчиком.
2
1 ряд.2 повітряні петлі для підйому ряду, 11 стовпчиків з накидом в коло. Ряд не змикає і далі в'яжіть по спіралі.
3
2 ряд.Над повітряними петлями для підйому 1 ряду провязать 2 виворітних рельєфних стовпчики з накидом, над наступними двома стовпчиками провязать 2 лицьових рельєфних стовпчики з накидом. Над следущую 4 стовпчиками провязать 6 виворітних лицьових рельєфних стовпчиків з накидом. 2 лицьових рельєфних стовпчика над 2 стовпчиками попереднього ряду. 4 виворітних рельєфних стовпчика над 3 стовпчиками попереднього ряду.
4
З 3 по 7 ряд.Над лицьовими стовпчиками в'язати лицьові рельєфні стовпчики з накидом, над виворітними - виворітні. Додавати по 1 стовпчику в 4 місцях: на виворітних стовпчиках, розташованих поряд з лицьовими. В 7 ряду повинна бути по 16 виворітних стовпчиків з накидом в кожній з двох частин, відокремлених одна від одної рельєфними смужками з 2 лицьових стовпчиків з накидом.
5
Наступні 12 рядів в'яжуться без надбавок. У 13 ряду відступите від рельєфною смужки на 2 петлі, виконайте проріз великого пальця. Пропустіть 6 петель попереднього ряду, зв'язавши над ними 6 повітряних петель.
6
У наступному ряду пров'яжіть 6 стовпчиків з накидом під ланцюжок з 6 повітряних петель, а потім пров'яжіть в цьому місці виворітні рельєфні стовпчики з накидом.
7
Пров'яжіть ще 5 рядів до зап'ястя. Зв'яжіть гумку 1на1 з особових і виворітних рельєфних стовпчиків з накидом - 10 рядів.
8
Оформіть проріз великого пальця - обв'яжіть стовпчиками без накиду, потім стовпчиками без накиду по спіралі. Дов'язати майже до кінця, треба збавити петлі, пров'язуючи по 2 стовпчики без накиду разом. Обрежте нитку, залишивши невеликий кінець. Стягніть його і закріпіть на виворітній стороні.